Zalety boksów dachowych – opływowy kształt i duża ladowność

Zamów box dachowy na ebagaznik.pl/pl/c/Boxy-dachowe/16.

Bagażniki dachowe to wygodna metoda umożliwiająca przewóz znacznej liczby bagaży, sprzętu turystycznego i sportowego oraz innych ładunków bez zmniejszania przestrzeni wewnątrz auta. W sprzedaży jest dostępnych wiele rodzajów bagażników dachowych – boxy dachowe, uchwyty rowerowe i narciarskie, modele bazowe na relingach, jak również belki dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej klasy bagażniki wyprodukowane z materiałów odpornych na rdzę, promieniowanie słoneczne czy zniszczenia. Niezwykle popularne są również boxy dachowe o opływowym kształcie, które nie stawiają oporu powietrza w czasie podróży. Oczywiśćie, typ bagażnika musi być dostosowany do modelu pojazdu oraz indywidualnych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – prosty montaż

Współczesne bagażniki dachowe w formie boxa posiadają centralny zamek dla bezpieczeństwa bagaży oraz dodatkowo pasy transportowe, które gwarantują, że spakowane przedmioty nie przemieszczają nawet na bardzo wyboistych trasach. Niskoprofilowe i wytrzymałe modele mają sporą ładowność, a korzystanie z nich jest nadzwyczaj komfortowe. Wybrane boxy dachowe otwierają się z trzech stron, co upraszcza dostęp do bagaży. Założenie bagażników dachowych jest bardzo proste i nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien je założyć?

Przewożenie bagażu na dachu samochodu to bardzo wygodne rozwiązanie, które stosuje duży krąg kierowców. Bagażniki dachowe kupują zwłaszcza osoby kochające aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym znajdzie się miejsce także na narty, deski snowboardowe, jak również pozostałe rodzaje sprzętu sportowego, których z uwagi na rozmiar nie umieścimy wewnątrz auta.

Siedziba firmy:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]