Rodzaje zamienniki kapsułek Lavazza A Modo Mio

Dowiedz się, gdzie kupić kapsułki A Modo Mio.

Podmiotów przetwarzających kawę są setki, jednak Lavazza nieustannie pozostaje na liście tych cieszących się uznaniem. Nieliczne osoby wiedzą, że początek marki Lavazza sięga ostatniego dziesięciolecia XIX w. w Turynie. W owym czasie Luigi Lavazza za równowartość mniej więcej 20$ kupił nieduży obiekt handlowy, w którym prażono ziarna kawowca oraz przygotowywano ich autorskie kompozycje. Błyskawicznie zdobyły one serca rezydentów miasta. Dziesięciolecia później firma Lavazza wciąż zachwyca jakością swoich mieszanek, wyznaczając trendy również w obszarze kapsułek z kawą.

Kapsułki z kawą A Modo Mio – można kupić ich zamienniki

Ekspresy do kawy w kapsułkach z linii Lavazza A Modo Mio są dzisiaj jednymi z najbardziej rozchwytywanych. Wykorzystywane są one zarówno w domowych kuchniach, jak i w wielkich biurach. Z ich pomocą zaparzenie pachnącej, apetycznej kawy trwa zaledwie kilkanaście sekund. Posiadacze ekspresów Lavazza nie muszą jednakże ograniczać się wyłącznie do mieszanek smaków sprzedawanych przez tę firmę. Aktualnie na rynku kupić można sporo zamienników kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio. Nieraz kosztują one mniej, ale wciąż wyróżnia je wysoka jakość.

Zamienniki kaw w kapsułkach A Modo Mio – mieszanki robusty i arabiki

Bardzo dużo zamienników kapsułek do ekspresów Lavazza A Modo Mio znajdziemy w asortymencie Italian Coffee, firmy która też pochodzi z Włoch i specjalizuje się w sprzedaży kaw w kapsułkach do szeregu modnych urządzeń tego typu. Produkuje ona zarówno kawy będące połączeniem arabiki z robustą (Intenso Gola czy Avarizia Delicato), aromatyczną mieszanką samej arabiki (Venezia), jak również napoje o smaku popularnego włoskiego likieru (Sambuca), kawy z mlekiem (Cortado Macchiato) oraz organicznej kawy zbożowej (Orzo Bio).

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]