Preparaty na każdy rodzaj zabrudzenia – profesjonalna chemia gospodarcza

Jeśli szukasz profesjonalnych środków czystości, koniecznie wejdź na verdeavis.pl.

By utrzymać czystość – tak w zakładzie pracy lub obiekcie użyteczności publicznej, jak i w domu – potrzebne są odpowiednie sprzęty oraz środki. O ile do typowych prac porządkowych zwykle wystarczające okażą się uniwersalne preparaty i podstawowe narzędzia, to wiele prac będzie wymagało wykorzystania chemii profesjonalnej. Profesjonalne środki czyszczące pomagają uporać się nawet z poważnymi zabrudzeniami, gwarantując szybkie sprzątanie i eliminację niebezpiecznych dla zdrowia czynników. Jakie środki czystości oferują producenci i hurtownicy chemii przemysłowej?

Profesjonalna chemia gospodarcza – dla kogo?

Oferta środków czyszczące skierowana jest zarówno do przedsiębiorstw (przede wszystkim ekip sprzątających), jak i klientów indywidualnych. W ofercie firm produkujących i sprzedających chemię profesjonalną znajdziemy środki, dzięki którym usuniemy brud z różnorodnych powierzchni – także tych porowatych i tym samym kłopotliwych do dokładnego umycia. Są pośród nich preparaty sporządzone z myślą o likwidacji rzadkich zabrudzeń, między innymi ognisk pleśni, graffiti, osadu z tłuszczów bądź kamienia kotłowego.

Pielęgnacja powierzchni za pomocą chemii przemysłowej

Profesjonalne środki czyszczące pozwalają też na konserwację oraz ochronę powłok szczególnie narażonych na szkodliwe działanie rozmaitych elementów i wandalizm. Znajdziemy pośród nich środki do zabezpieczenia metali przed korozją, preparaty chroniące przed graffiti, specjalne powłoki polimerowe i akrylowe, jak również impregnaty do elementów wykonanych z drewna. Warto nadmienić, że powłoki polimerowe i akrylowe przeznaczone są do rozmaitych powierzchni (m.in. linoleum bądź betonu) i nie tylko chronią je przed brudem, ale również nadają im piękny wygląd.

Siedziba firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]