Praktyczny i estetyczny słoik z kranikiem

Dowiedz się więcej o słoiku z kranikiem na https://superbutelki.pl/pl/c/Sloje-z-kranikiem/107.

Od jakiegoś trwa nawrót popularności słoików. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do nabywanych w sklepie lub robionych samodzielnie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania wielu napojów i deserów. Dużym zainteresowaniem cieszą się szczególnie pojemne Słoje z kranikiem, mające mnóstwo zastosowań. Do czego można je użyć? Kiedy przydatny będzie słoik z kranem? Dlaczego przynajmniej jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słoje z kranikiem do domowych trunków

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest to, że wspaniale nadają się one do wytwarzania domowych trunków – np. nalewek i likierów. Słoiki mają spore pojemności (najczęściej są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na wykonanie dość dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, natomiast kranik sprawia, że bez trudu przelejemy gotową nalewkę do butelek, szybko i łatwo usuwając zużyty surowiec bez potrzeby korzystania wężyków i filtrów.

Słoje z kranikiem do serwowania

Słój z kranikiem świetnie prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To powoduje, że regularnie jest on używany do podawania napojów – zwłaszcza podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranikiem idealnie sprawdzi się również w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przyda się do serwowania kompotów, lemoniad, oranżad oraz soków, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, drinków czy też wina. Jego zaletą jest również to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając przejrzysty napój.

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]