Praktyczne akcesoria domowe – balon na wino

Jeśli chcesz zamówić balon na wino, koniecznie wejdź na superbutelki.pl.

Balon na wino to doskonały podarunek dla bliskiej osoby lub praktyczne miejsce do przechowywania trunków domowej roboty. Jakie pojemności posiada gąsior do wina? Do jakich celów można go jeszcze wykorzystać?

Baniak na wino – ozdoba na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży balon do wina występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą być wykorzystane jako nieprzeciętny prezent dla znajomych – baniak do wina napełniony własnoręcznej roboty alkoholem można sprezentować z okazji imienin, rocznicy ślubu, urodzin, jubileuszu lub obrony pracy licencjackiej. 2-litrowe zbiorniki na wino to również perfekcyjna dekoracja stołu w czasie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – osiemnastek, wesela, złotych godów i nie tylko – dzięki niemu trunek jest odpowiednio wyeksponowany! Wytworzony z troską o najmniejszy szczegół gąsior na wino doskonale prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior do wina – chroń domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak do wina o pięciolitrowej objętości doskonale sprawdza się jako pojemnik do przechowywania znacznej porcji trunków. Takie zbiorniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Urządzasz wesele i chciałbyś uraczyć uczestników własnoręcznie wykonanym słodką nalewką owocową lub winem? Dzięki baniakom do wina bez trudu przewieziesz apetyczne trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych flaszek. Pięciolitrowe baniaki na wino wytworzone są z wytrzymałego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]