Jakie firmy korzystają z kontenerów na odpady?

Szukasz kontenerów rolkowych? Koniecznie odwiedź ten adres.

Część śmieci nie powinno być wyrzucanych do koszy na surowce wtórne albo zmieszane. Dotyczy to najczęściej tych, które są wytwarzane w czasie różnych renowacji i prac budowlanych, jak również odrzutów przemysłowych. Należy je transportować do wskazanego punktu zbiórki selektywnej, gdzie będą poddane utylizacji zgodnie z przepisami o odpadach. W rozlicznych wypadkach mogą jednak wyniknąć komplikacje związane z przechowywaniem oraz przewozem odpadów. Aby się przed nimi ustrzec, należy wyposażyć się w kontenery na odpady przystosowane do ich specyfiki.

Kontenery na śmieci – rodzaje

Najprostsze kontenery otwarte są dopasowane do gromadzenia oraz transportu starych mebli, opakowań, gruzu i pokrewnych odpadów. Dodatkowo dostępne są też kontenery uszczelniane, które znakomicie zdają egzamin przy wywozie nieczystości półpłynnych i ciekłych (m.in. tych pochodzących z oczyszczalni ścieków). Uszczelniane łączenia są również niezbędne w przypadku kontenerów na śmieci miałkie, jak trociny, wióry metalowe czy granulaty. Proces ich załadunku usprawnia zainstalowana fabrycznie podawarka ślimakowa. Najprostsze do przewożenia są rzecz jasna kontenery rolkowe, zaopatrzone w system usprawniający ich przemieszczanie.

Kontenery na odpady – dla których podmiotów?

Odbiorcami oferty producentów kontenerów na odpady są rozmaite firmy. Wśród nich można znaleźć między innymi przedsiębiorstwa budowlane, firmy sprzątające i parające się opróżnianiem mieszkań, a także różnego rodzaju zakłady wytwórcze. Na zakup kontenerów na śmieci decydują się firmy świadczące usługi wywozu odpadów o niestandardowych gabarytach oraz gruzu. Użyczają je one swoim klientom, a po napełnieniu transportują do miejsca legalnego ich składowania lub utylizacji.

Siedziba firmy:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]