Jakie drukarki 3D oferuje CadXpert?

Sprawdź, gdzie nabyć drukarki 3D, wejdź na https://cadxpert.pl/drukarki-3d/.

W asortymencie CadXpert odnajdziesz tylko urządzenia od wiodących producentów takich rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, a także MakerBot oraz FormLabs (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znalazły się w naszym asortymencie, pracują między innymi w technologiach: PolyJet, SLA oraz FDM.

Drukarki 3D Stratasys – obniżą wydatki na produkcję

Stratasys jest światowym liderem branży urządzeń do druku 3D. Od ponad trzydziestu lat – a konkretnie od 1988 roku – zaopatruje klientów najnowocześniejsze rozwiązania i instrumenty. Wyliczono, iż stosując drukarki 3D oraz inne produkty Stratasys można zredukować koszty produkcji i czas na nią przeznaczony nawet o 90%. Główne założenia pracy specjalistów marki Stratasys to gwarantowanie najlepszych możliwych usług i drukarek 3D, jak również pomoc techniczna i merytoryczna. Najlepiej sprzedające się produkty oferty drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, polecane dla przemysłu i biznesu. Nowością w asortymencie CadXpert jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielka wersja drukarek 3D do szybkiego prototypowania z przemysłową precyzją.

Drukarki 3D Formlabs – prekursorska technologia LFS

Formlabs to kolejny wiodący producent drukarek 3D. Czym charakteryzuje się ta firma w branży maszyn do druku 3D? Formlabs zaopatrzą przedsiębiorstwa w najbardziej zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D, a także specjalistyczne metody przyrostowego druku, jak m.in. SLS i SLA. Nowość w asortymencie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – niewielkie urządzenie, pracujące w nowatorskiej, autorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która jest odmianą technologii SLA. Ta drukarka – podobnie jak wszelkie inne urządzenia firmy Formlabs – charakteryzuje się funkcjonalną konstrukcją oraz intuicyjną obsługą. Czym prekursorska technologia LFS różni się od SLA? Z pewnością lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją i prędkością druku, jak również dokładniejszym odzwierciedleniem najdrobniejszych elementów. W technologii LFS warunki druku są utrzymane na tym samym poziomie, dzięki temu można wydrukować identyczne prototypy, do czego dąży się z reguły w seryjnej, masowej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot dla biznesu, przemysłu, edukacji

MakerBot wytwarza wysokiej klasy zaawansowane urządzenia do druku 3D, pracujące wykorzystujące technologię FDM. Drukarki 3D tej firmy są w szerokim zakresie stosowane w najrozmaitszych sektorach przemysłu, edukacji, biznesu i wielu pozostałych. Najświeższy model, tj. drukarka MakerBot Method X, to produkt wspierany przez Stratasys. To propozycja, która korzysta z materiałów dedykowane dla kolekcji MakerBot Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 oraz ABS. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze podgrzewanej do 100°C. Uzyskany druk jest trwały i dokładny, a w toku procesu wydruku nie pojawiają się odkształcenia czy przesunięcia warstw.

Siedziba firmy:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]