Drzwi drewniane wewnętrzne przetrwają dziesięciolecia

Jeśli chcesz zamówić drzwi drewniane, skieruj się tu.

Drzwi drewniane wewnętrzne to wciąż doskonałe rozwiązanie, stosowane zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i pomieszczeniach zaaranżowanych w klasycznym stylu. Jakie są zalety drzwi drewnianych? Przedstawiamy najistotniejsze parametry oraz alternatywę wykonania drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi drewniane mogą przetrwać kilkanaście lat

Drewno to ekologiczny surowiec, który zastosowany jako detal aranżacji pomieszczenia sprawia, że jest ono ciepłe i bardziej nastrojowe, a prawidłowo pielęgnowany utrzyma się w niezmienionym stanie wręcz kilkanaście lat. Obecne techniki umożliwiają bardzo dobre łączenie parametrów drewna z zapotrzebowaniem współczesnego konsumenta, co skutkuje wykonaniem drzwi cechujących się wyrafinowanym wyglądem i dużą ergonomicznością. Drzwi drewniane klejone trójwarstwowo wyróżniają się niewielkim poziomem rozszerzalności (a więc nie wypaczają się) i właściwą izolacją cieplną. Możliwość wykończenia ich wierzchniej warstwy dowolnie wybranym kolorem, bejcą bądź lakierem powoduje, że tego rodzaju drzwi sprawdzają się w pomieszczeniach rozmaitego typu – zarówno hołdujących stylu industrial, jak i mieszkaniach zaprojektowanych w nowoczesnej, minimalistycznej stylistyce. U producentów dostępne są drzwi drewniane wewnętrzne wykonane z sosny, mahoniu oraz dębu, zabezpieczone ekologicznymi lakierami na bazie wody, wersje z progiem lub bez, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe oraz krocie innych rodzajów, które zachwycają walorami estetycznymi i wyśmienicie wyglądają przez lata.

Szkło piaskowane i wypukłe – drzwi wewnętrzne drewniane na wymiar

Interesują Cię drzwi drewniane na wymiar? Chcesz zamontować w swoim domu albo biurze skrzydła drzwiowe o nietypowej budowie lub niestandardowych wymiarach? A może marzą Ci się drzwi dwuskrzydłowe wewnętrzne? W takiej sytuacji warto powierzyć to zadanie doświadczonym producentom, którzy świadczą nieodpłatny pomiar, konsultacje techniczne, jak również opcję zrealizowania projektu na jednostkowe zlecenie. Przedsiębiorstwo Oknostol oferuje produkty wysokiej jakości, a przy tym gwarantuje 5-letnią gwarancję na drzwi. Drzwi drewniane wewnętrzne można dopasować do wszelkich zamierzeń klienta i przykładowo wykończyć je szkłem – między innymi szybami wypukłymi, fazowanymi czy piaskowanymi, co bez wątpienia podnosi ich walory estetyczne oraz użytkowe. Nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane mogą być też posiadać w zamek w postaci wkładki, a w przypadku drzwi do toalety – w zamek łazienkowy.

Siedziba firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]