Chcesz dać alkohol w prezencie? Kup spersonalizowane etykiety na butelki

Zamów etykiety na wódkę.

Tradycja dawania prezentów na rozmaite okazje praktykowana jest od tysiącleci i od samego jej początku jednym z najczęściej wręczanych i, oczywiście, jednakowo entuzjastycznie przyjmowanych podarunków, jest alkohol. Niemało osób nie potrafi wyobrazić sobie, by nie wziąć alkoholu na imieniny, wesele lub Sylwestra. Jak jednak odróżnić się od reszty, jeśli inni goście przyniosą to samo?

Spersonalizowane etykiety na wódkę – butelka alkoholu jako wyjątkowy prezent od Młodej Pary

Na weselach trunki nie tylko są postawione na stołach, ale również coraz częściej nowożeńcy dają w prezencie swoim gościom butelki z wódką podczas pożegnania. Taki prezent jest traktowany jako rodzaj wdzięczności za przyjazd na ceremonię. Jednakże takie butelki z alkoholem mogą także przerodzić się w cenną pamiątkę, której goście nie pozbędą się nawet wtedy, gdy będzie już pusta. Wystarczy spersonalizować butelkę, a można dokonać tego zamawiając etykiety weselne, zamieszczając na nich informację o podziękowanie za obecność, imionach Pana i Pani Młodej bądź miejscu i dniu wesela. Etykiety weselne można kupić w rozmaitych wzorach i kolorystyce, wobec tego bez problemu można kupić te, które będą pasować do stylu, w którym urządzane jest przyjęcie weselne. Sama treść etykiet zależy już tylko od imaginacji kupującego. Oczywiście personalizowane etykiety na wódkę i inne alkohole można użyć nie tylko podczas wesela – są idealne na wyróżnienie się na imprezie urodzinowej bądź wieczorze kawalerskim.

Dekoruj swoje przetwory wymyślnymi etykietami na butelki

Etykietami z własnym tekstem można ozdabiać flaszki z domowej spiżarni. Jeżeli samodzielnie przetwarzasz nalewki, soki czy wina, a później dajesz je rodzinie albo znajomym nawet bez okazji, możesz udekorować je oryginalnymi etykietami, które znacznie zwiększą estetykę typowej flaszki. Oprócz tego butelki można także oznaczać używając różnobarwnych kapsli oraz kapturków termokurczliwych.

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]