Blacha na rąbek stojący – wytrzymałe dachy w wielu kolorach

Znajdź blachy na rąbek stojący na www.regamet.pl/panele-dachowe/.

Blachy na rąbek stojący to coraz częściej stosowany typ pokrycia dachowego. Jakie właściwości odróżniają ją od innych pokryć dachowych? Czemu opłaca się je kupić? Opisujemy panele dachowe na rąbek i możliwości ich zastosowania.

Blacha na rąbek – walory i zastosowanie

Blachy na rąbek idealnie godzą ergonomiczność z atutami estetycznymi, z tej przyczyny zyskują coraz szersze grono sympatyków. Odporną na uszkodzenia i świetnie wyglądającą blachę na rąbek stojący stosuje się zarówno w przypadku nowych budynków, jak i obiektach budowlanych, w których konieczna jest wymiana paneli dachowych. Ten materiał budowlany może być użyty na dachach płaskich i dwuspadowych, a także na dachach o skomplikowanej więźbie. Blachy na rąbek stojący są przywożone na teren budowy w postaci niezbyt wielkich arkuszy. Charakteryzują się łatwym oraz równocześnie błyskawicznym montażem. Takie pokrycie dachowe jest niepodatne na rdzę, mocne i bardzo dobrze komponuje się z różnymi stylami architektonicznymi (np. ze stylem dworkowym bądź minimalistycznym).

Nowoczesne pokrycia dachowe – obniż koszty budowy

Blacha na rąbek stojący przewyższa tradycyjne dachówki pod kątem wytrzymałości oraz zastosowanej technologii. Panele te są wykonywane z grubej blachy, a następnie pokryte specjalną warstwą, która zapewnia osłonę przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi, jak m.in. opady bądź promieniowanie słoneczne. Blacha na rąbek jest dostępna na rynku w wielu wariantach, co umożliwia dopasowanie jej do potrzeb różnych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe przyczyniają się ponadto do redukcji kosztów związanych z budową – zdecydowanie ograniczają liczbę odpadów, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Postanawiając o wykorzystaniu blachy na rąbek, warto zaopatrzyć się w ten budulec bezpośrednio od dystrybutora.

Siedziba firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08