Akcesoria do alkoholu – etykiety i kapturki termokurczliwe

Chcesz kupić akcesoria do alkoholu? Koniecznie odwiedź tę stronę.

Domowy wyrób napojów alkoholowych, niegdyś niesłychanie popularny, w dzisiejszych czasach powraca do łask. Do poszukiwań skłaniają nas nie tylko względy finansowe (nalewki przygotowane na własną rękę są dużo tańsze niż te ze sklepu), ale również możliwość wytworzenia napojów według naszych upodobań, pociąg do eksperymentów oraz zadowolenie jakie płynie z picia swoich alkoholi. Większość osób, które na własną rękę przygotowują domowe napoje, wybiera nalewki, cydr, wino bądź piwo, chociaż nie brak też wielbicieli domowego samogonu. Jednak niezależnie od tego, w jakich trunkach się specjalizujemy, winniśmy posiadać właściwe akcesoria.

Jakie akcesoria do alkoholu są kluczowe?

Produkcja alkoholu w domu nie byłaby możliwa bez akcesoriów i naczyń do fermentacji – specjalnych pojemników, korków, balonów czy rurek. Na dodatek do każdego typu trunku wymagane są odmienne akcesoria – dla wina jest to między innymi prasa do owoców, a w przypadku piwa – chłodnice i kotły. Do rozlewania alkoholi nieodzowne są z kolei takie akcesoria jak korkownica lub kapslownica. Na tym jednak wykaz koniecznych akcesoriów się nie zamyka, bo butelki z alkoholem trzeba stosownie oznaczyć.

Akcesoria do alkoholu – kapturki termokurczliwe oraz etykiety na butelki

Etykiety na bimber czy pozostałe domowe alkohole możemy wykonać samemu. Zdecydowanie przyzwoiciej będą się jednak prezentować butelki z zabezpieczającymi korek kapturkami i dekoracyjnymi etykietami na wódkę, które bez wahania możemy wręczyć najbliższym w charakterze prezentu albo zaserwować podczas towarzyskich imprez. Szczególny typ takich dodatków to etykiety weselne, które możemy nakleić nie tylko na własnych alkoholach, ale też tych nabytych w sklepie i zaakcentować tym sposobem charakter imprezy.

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]