Poznaj poznańskiego producenta nowoczesnych mebli biurowych

Więcej o nowoczesnych meblach biurowych.

Wiele lat temu odrzucono już przekonanie, że wyłącznym zadaniem mebli biurowych jest ich użyteczność. W dzisiejszych czasach projektując biuro czy to w prywatnym home office czy w przestrzeni firmowej dążymy do tego, aby meble które w nim postawimy odznaczały się także ergonomią i przyjemnym dla oka wyglądem. Meble spełniające wszystkie powyższe cechy znajdują się w ofercie Fabryki Mebli BALMA S.A. z Poznania, która od dziesięcioleci wytwarza wysokiej jakości meble biurowe dla lokalnych jak i zagranicznych klientów.

Funkcje nowoczesnych mebli biurowych

Co odróżnia nowoczesne meble biurowe? To przede wszystkim meble, które kompleksowo spełniają potrzeby użytkownika. Umożliwiają one świetną organizację zadań stając się częścią efektywnego środowiska pracy. Przy tym cechuje je wysoka jakość, dzięki której nie niszczą się przez wiele lat nawet przy ich niesłychanie intensywnej eksploatacji. Ten poziom wytrzymałości mebli możliwy jest jedynie przy przestrzeganiu przez producenta wysokich standardów procesu produkcji, w tym w wykorzystaniu najlepszych materiałów, ale równie ważną rolę odgrywa tu głęboko przemyślana konstrukcja każdego mebla. Wzory nowoczesnych mebli biurowych łączą w sobie funkcjonalność z walorami estetycznymi. Wszak mebel będący najważniejszym elementem wygodnej przestrzeni biura musi mieć opcję przystosowania go do rozmaitych stylów pracy użytkowników, jednak nie powinien jednocześnie zaburzać stylistyki otoczenia. W biurze przebywa się przez 8 godzin każdego dnia, a im lepiej w tej przestrzeni czuje się pracownik, tym większa jest skuteczność jego pracy. Ponad to, to jak wygląda jest niejako wizytówką firmy, która wiele może o niej zakomunikować przyszłemu kontrahentowi na długo przed ostateczną decyzją o współpracy.

Co ma w swoim portfolio polski producent mebli biurowych?

Spółka BALMA z Poznania w swoim portfolio mebli ma praktycznie wszystko co niezbędne do urządzenia biura. Oprócz standardowego wyposażenia jak stoły konferencyjne oraz ze składanym blatem, biurka i szafy, u tego producenta mebli biurowych kupić można także taborety bądź hokery z tapicerowanymi siedziskami, lady recepcyjne, ścianki i parawany umożliwiające podzielenie przestrzeni pracy na mniejsze stanowiska, a nawet kwietniki wpisujące się w nowoczesną biurową stylistykę. Istotną częścią oferty BALMA S.A. są funkcjonalne stoły i biurka z opcją zmiany wysokości blatu. Przy takim biurku użytkownik szybko może zamienić pozycję pracy z siedzącej na stojącą, a w efekcie ograniczyć ryzyko dokuczliwego ból dolnej części pleców.

Siedziba firmy:
Fabryka Mebli BALMA SA
ul. Poznańska 167
62-080 Tarnowo Podgórne

Mob.: +48 61 89 66 400
E-mail: [email protected]