Polskie nowoczesne meble designerskie – nie tylko do loftu

Nie szukaj już więcej! Tu kupisz meble personalizowane.

Nasze wnętrza i sposób, w jaki je aranżujemy, potrafi dużo powiedzieć o naszej osobowości, ulubionej estetyce, a także o tym, jak postrzegamy wygodę. Wielu z nas nie podoba się już oferta znanych sieci sklepów meblarskich, w których można się zaopatrzyć w meble, sporządzane w setkach tysięcy egzemplarzy, takie same dla nabywców z Polski, jak i z Europy. Z tego powodu szukamy mebli, które nie tylko będą manifestować naszą osobowość, ale także będą w pełni ergonomiczne. Taka jest właśnie oferta polskiego studia projektowego Swallow’s Tail Furniture.

Swallow’s Tail Furniture – wyróżniane polskie meble nowoczesne

Marka Swallow’s Tail Furniture obecna jest na rynku od 2012 r. i jej trzonem dwoje wrocławskich projektantów z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Aczkolwiek jedyne w swoim rodzaju meble oferowane przez studio STF to efekt dokładnej pracy całego zespołu, składającego się z rzemieślników, konstruktorów i technologów. Studio Swallow’s Tail z wyjątkową troską podchodzi do procedury kreowania nowych linii produktów, przeznaczając każdej fazie – od roboczego pomysłu, przez przygotowanie prototypu, aż po wybór najlepszego gatunku drewna – sto procent zaangażowania. To szczególne dopracowanie najmniejszych detali każdego projektu sprawia, iż meble marki STF wyróżniają się praktycznie perfekcyjnym wykończeniem. Nie powinno być zatem zaskoczeniem, że produkty tej marki nagrodzono sporą ilością wyróżnień branżowych i można natknąć się na nie na targach wnętrzarskich w kraju i za granicą (przykładowo w Łodzi, we Frankfurcie oraz w Paryżu).

Minimalistyczne meble studia STF – gdzie je znaleźć?

Wszelkie produkty Swallow’s Tail Furniture, również meble dla dzieci, można nabyć wchodząc na stronę www studia. Oprócz funkcjonalnych stołów do kuchni, biurek i stolików kawowych, ten producent mebli z drewna oferuje też komody, krzesła oraz ławki, jak również drewniane akcesoria do wnętrz (takie jak ramy do luster i świeczniki). Warto wiedzieć, że należność za zamówienie w Swallow’s Tail Furniture można opłacić w ratach. Modernistyczne meble studia STF można kupić również w salonach meblowych na terenie całego kraju (przykładowo w Poznaniu, w Szczecinie bądź w Łodzi) oraz w Europie (między innymi w Holandii bądź we Francji).

Siedziba firmy:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]