Dodatki i artykuły wyposażenia wnętrz w nowoczesnym stylu – o Deco Składzie

Inspirujący blog o wnętrzach - sprawdź koniecznie.

Najlepiej czujemy się w mieszkaniu, w którym jesteśmy otoczeni przedmiotami odzwierciedlającymi naszą osobowość. W takim pomieszczeniu możemy łatwiej odprężyć się po ciężkim dniu pracy. Stąd tak kluczowa jest troska o należyte wyposażenie przestrzeni mieszkalnej. Jeżeli zatem aranżujesz właśnie dom lub dopiero myślisz o jego remoncie, poszukaj inspiracji w poznańskim sklepie Deco Skład.

Sklep Deco Skład – obszerną selekcja akcesoriów do łazienki oraz kuchni

Deco Skład dostarcza wyposażenie wnętrz, dekoracje i akcesoria wykonane w popularnym od kilkunastu lat stylu skandynawskim. Jego podstawową cechą jest prosty design, pewna miara surowości, a także wykorzystanienaturalnych materiałów. Styl skandynawski trzeba jednak rozpatrywać dość szeroko, więc każdy znajdzie w nim coś co przypadnie mu do gustu – są tu zarówno elementy folkowe, a równocześnie prym wiodą tu także silne dążenia, aby urządzać mieszkania w w wąskiej palecie barw.

W Deco Sładzie, którego którego asortyment można sprawdzić przez internet albo odwiedzić sklep stacjonarny w Poznaniu, odnajdziesz bogatą ofertę akcesoriów do kuchni, jadalni i łazienki, ale także ozdób i mebli do bawialni dziecka, przedpokoju czy salonu. W sklepie tym zamówisz przybory do pieczenia, gotowania oraz przechowywania, a także tekstylia do kuchni i wspaniale prezentujące się nowoczesne zastawy stołowe i naczynia, które urzekną całą rodzinę. Jeśli pragniesz gustownej łazienki, zaopatrz się w przyrządy i zestawy łazienkowe pieczołowicie wybrane z asortymentu renomowanych producentów przez ekspertów Deco Składu . Jeżeli natomiast jesteś wielbicielem złota lub czerni i są to barwy, w których pragniesz urządzić łazienkę, w Deco Składzie zamówisz dużo akcesoriów w tych kolorach.

Blog sklepu Deco Skład – porady odnośnie aranżacji wnętrz i niebanalne pomysły na podarunki

Deco Skład publikuje blog, w którym systematycznie przedstawia mnóstwo inspirujących porad z obszaru wyposażenia wnętrz. Wskazówki, które tam znajdziesz odnoszą się nie tylko do aranżacji wnętrz, zakupu funkcjonalnych sprzętów czy wyboru praktycznych akcesoriów i dekoracji współgrających z określonym stylem. To też ciekawe propozycje podarunków dla znajomych z okazji przeróżnych świąt, rocznic oraz imprez. Warto odwiedzać ten blog regularnie, by być wciąż na bieżąco z aktualnymi trendami w aranżacji wnętrz.

Siedziba firmy:
Deco Skład Karolina Ratajczak
ul. Franciszka Firlika 18a
60-692 Poznań

Mob.: +48 514 626 629
E-mail: [email protected]