Wymiana baterii i szybki w iPhone – kto wykona taką usługę?

Wymiana szybki iPhone Warszawa - dalsze informacje o tej usłudze.

Tablety, smartfony i laptopy są dzisiaj nierozerwalną częścią naszego życia osobistego oraz zawodowego, tym samym nabywając te urządzenia zwykle wybieramy te najbardziej niezawodne. Taką renomą cieszą się od dziesięcioleci produkty firmy Apple, które pomimo dość dużej ceny w porównaniu do urządzeń konkurencyjnych firm, z roku na rok zdobywają sobie setki tysięcy nowych użytkowników. Jednak nawet sprzęt wysokiej klasy może zostać uszkodzony albo przestać poprawnie działać na skutek niewłaściwego używania. Ale nie świadczy to o tym, iż natychmiast należy wymienić go na nowy – wystarczy przecież przynieść go do serwisu Apple.

Serwis iPhone Warszawa – eksperci od wymiany baterii i odzyskiwania danych

Ci, którzy używali produktów Apple wiedzą z doświadczenia, iż sprzęt ten pracują bezawaryjnie przez wiele lat, jednak nawet one nie są odporne na zniszczenia, które wynikają z ich nieuważnej eksploatacji. Serwis iPhone Warszawa każdego dnia otrzymuje zlecenia na wymianę baterii, która z upływem czasu nie trzyma pojemności, wymianę szybki tylnej oraz przedniej, zbitych na skutek silnego uderzenia w urządzenie, jak również wymianę pozostałych małych elementów jak niedziałający przycisk HOME lub niesprawne gniazdo ładowania. Nasi fachowcy będą wsparciem także w razie potrzeby odzyskania z telefonu utraconych danych czy jego zamoczenia.

Naprawy pogwarancyjne smartfonów w serwisach Apple – gdzie będzie korzystniej?

Póki iPhone jest na gwarancji sporą część napraw bez problemu zlecimy w autoryzowanych punktach serwisowych producenta. Kłopoty pojawiają się po zakończeniu gwarancji, dlatego że naprawa nawet drobnych usterek w autoryzowanym punkcie może wygenerować dość pokaźne koszty, które nie każdy może ponieść. Całe szczęście na obszarze naszego kraju, zwłaszcza w większych miastach jak Warszawa, działają serwisy Apple realizujące naprawy pogwarancyjne, w których fachowcy z kilkunastoletnim doświadczeniem nawet w półgodziny są w stanie przeprowadzić naprawę produktów tej marki nowszej i starszej generacji, wytworzonych w okresie minionej dekady, jak przykładowo:
– iPhone 5S/SE;
– iPhone 6, 6 Plus oraz 6S;
– iPhone 7 i 7 Plus;
– iPhone 8 i 8 Plus +;
– iPhone X, XR, XS MAX i XS;
– iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max;
– iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max;
– iPhone SE 2020;
– iPhone 13, 13 Mini, 13 Pro i 13 Pro Max.

Jeżeli w pobliżu miasta nie ma serwisu serwisu Apple i nie możesz dostarczyć telefonu do punktu osobiście, szukaj specjalistów, którzy przyjmują zamówienia serwisu iPhone’ów dostarczanych kurierem. Takim miejscem jest m.in. Wymiana Szybki Serwis iPhone Warszawa.

Siedziba firmy:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555