Szkolenia biznesowe bez kawy? Nie zapomnij o cateringu firmowym!

Jeśli chcesz zlecić catering dla firm w Krakowie, wejdź na https://bit.ly/3iVK8gp.

Warsztaty, konferencja bądź rozmowy biznesowe – każde poważne przedsiębiorstwo niechybnie kiedyś stanie przed koniecznością organizacji wydarzenia tego typu. Łączy się to z różnorodnymi zadaniami, które z reguły nie są w zakresie obowiązków wykonywanych przez zatrudnione tam osoby, jak np. dostarczenie posiłków oraz napojów dla jego uczestników. Jeśli urządzane spotkanie zainteresuje duże tłumy, warto skorzystać z usług cateringu firmowego.

Catering firmowy – zagwarantuj zaproszonym na szkolenie przekąski oraz napoje

Konferencje oraz szkolenia biznesowe to wydarzenia trwające zwykle po 8-10 godzin, częstokroć nawet przez 2-3 dni. Ich partycypanci dostają ścisły program wykładów, pomiędzy którymi wskazane są zazwyczaj dwie półgodzinne przerwy, w trakcie których nie da się zjeść większego obiadu w pobliskiej jadłodajni. Stąd niezbędne jest zapewnienie gościom napojów oraz niewielkich przekąsek, które mogą szybko skonsumować w czasie przerwy, a o ile organizator zezwoli, także zabrać ze sobą na salę wykładów. Podmioty oferujące usługę cateringu dla firm zajmują się wyposażeniem stolika z gorącymi i zimnymi napojami, głównie z kawą oraz herbatą, a także z niewielkimi przekąskami, które można spożyć bez niebezpieczeństwa pobrudzenia odzieży i dłoni. Oferta cateringu biurowego obejmuje też użyczenie sprzętu do przygotowania ciepłych napojów.

Przerwy kawowe – ważna część warsztatów biznesowych

Bufet kawowy jest nadzwyczaj ważna, pozwala bowiem uczestnikom odprężyć się po wielu godzinach głębokiej koncentracji. Oprócz tego jest to również możliwość nawiązania rozmowy z pozostałymi gośćmi oraz przedyskutowania w swobodnej atmosferze zagadnień poruszanych na kursie. Sprzęt z kawą i różnymi napojami, który można spotkać na stołówkach biurowców, nie ma szans sprostać perfekcyjnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy ekskluzywnych konferencji czy płatnych wykładów nie mogą wszak pić z tekturowych pojemniczków, spożywając kupione po drodze w sklepie lub własnoręcznie przyszykowane sandwicze. Wynajęcie usługi cateringu dla firm podkreśli więc prestiż wydarzenia i jednocześnie pokaże, że jego organizator zatroszczył się również o komfort uczestników.

Siedziba firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]