Przyjęcia okolicznościowe – zadbaj o ich właściwą oprawę

organizacja przyjęć okolicznościowych

Kiedy ktoś mówi o planowaniu dużej imprezy rodzinnej, zwykle naszym błyskawicznym skojarzeniem jest ślub z zabawą weselną. Jednak popularne przyjęcia okolicznościowe, na które nieraz przyjeżdża dziesiątki bliskich z dalekiej i bliskiej rodziny, to też komunie święte, chrzciny oraz przyjęcia z okazji 18-tych urodzin. Jeśli lista zaproszonych gości jest bardzo długa, na ogół nie będziemy w stanie zorganizować przyjęcia i przygotować przekąsek dla uczestników we własnym mieszkaniu. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest wynajęcie stosownego do okazji lokalu.

Organizacja przyjęć okolicznościowych – warto skorzystać z oferty firmy cateringowej

Każdy typ przyjęcia wiąże się z różnymi potrzebami uczestników. W razie imprezy o typowo rozrywkowym charakterze, jak np. osiemnastka czy urodziny, , na której bawić się będą głównie osoby dorosłe, zaproszonym należy przygotować nie tylko miejsce, w którym zjedzą bez pośpiechu posiłek, ale i salę taneczną. Z kolei zabawy, w których dużą część gości mogą stanowić kilkulatki, m.in. komunie czy chrzciny, dobrze jest wyprawić w miejscu, które oprócz wynajęcia sali w środku obiektu oferuje także przestrzeń na zewnątrz. Dzięki organizacji najmłodszym możliwości zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć pewność, że nie znudzą się za szybko przyjęciem i nie będą domagać się wczesnego powrotu do domu. Potrawy oferowane zaproszonym również muszą być dopasowane do typu imprezy okolicznościowej. Planując takie wydarzenie zaleca się zatem skorzystać z usług firmy trudniącej się cateringiem, która zadba o apetyczne potrawy, bufet z zakąskami oraz ciepłe i zimne napoje.

Przyjęcia okolicznościowe w Małopolsce

Wyszukanie miejsca na urządzenie zabawy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w dużym mieście, nie jest wielką trudnością, jednakże rzadko która oferta może dorównać Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w Balicach nieopodal Krakowa. Od wielu lat w nieomal królewskim duchu urządzane są tu chrzty, komunie oraz – rzecz jasna – zabawy weselne, które wszyscy uczestnicy będą wspominać przez lata. W Pałacu można zająć jedną bądź kilka sal, w których bez trudu można podjąć ogółem do stu trzydziestu osób. Z kolei jeżeli zabawa zostanie urządzona w plenerze, to teren zielony przed Pałacem zmieści aż trzystu gości. Co kluczowe, obsługująca Pałac Radziwiłłów firma cateringowa gwarantuje wszechstronną obsługę imprezy okolicznościowej, od rozstawienia i przystrojenia stolików, poprzez przyrządzenia menu, aż po profesjonalną kadrę kucharzy i kelnerów.

Siedziba firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]