Profesjonalne sprzątanie grobów

opieka nad grobami Kraków, sprzątanie grobów Kraków

Oblicze pomników naszych krewnych jest wyrazem naszego szacunku. Nie zawsze jednak znajdujemy chwilę, by się nimi zająć – także, jeśli nagrobki położone są w tym samym miejscu, gdzie żyjemy. Szczególne trudności zaczynają się zaś, kiedy naszych krewnych pochowaliśmy w odległej miejscowości – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami z pewnością nie znajdziemy czasu. Nie oznacza to na szczęście, że groby są skazane na to, by zostać zaniedbane – doskonałym rozwiązaniem będzie wtedy oferowana przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje opisywana pomoc?

Opieka nad grobami coraz popularniejsza

Na opisywaną usługę stawiają nie tylko ludzie, którym brakuje wolnej chwili – wśród klientów specjalizujących się w tym firm łatwo znaleźć również osoby w podeszłym wieku, które na sprzątanie grobów zmarłych bliskich po prostu nie mają zdrowia. Przedsiębiorstwa, których obowiązki to opieka na grobami często oferują także pochodne usługi, takie jak zakładanie ławek albo pomoc w załatwieniu najtrudniejszych formalności oraz korekty liter.

Ceny opieki nad grobami

Stawki, jakie musimy opłacić specjalistom czuwającym nad miejscami spoczynku naszych bliskich są naprawdę różne. Zależne są przede wszystkim od rodzaju pomocy – kiedy zlecamy jedynie jednorazowe czyszczenie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu PLN. Gdy natomiast zależy nam, by firma sprzątała nagrobek co miesiąc, powinniśmy pogodzić się z wydatkiem nawet czterystu zł rocznie. Nie zapominajmy, że koszty zależne są również od rozmiarów nagrobków, a najbardziej kosztowne będzie utrzymanie wieloosobowych grobowców.

Siedziba firmy:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]