Profesjonalna obsługa wesel – o usłudze cateringu na tę okoliczność

Jeśli potrzebujesz zlecić catering weselny w Krakowie, wejdź na https://lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/wesela/.

Przyjęcia okolicznościowe, które są zwykle ważnym zdarzeniem dla całej rodziny, takie jak komunie, chrzty lub śluby, od lat przestały być urządzane w mieszkaniach wyłącznie dla najbliższych krewnych i znajomych. Współcześnie są to wydarzenia, na których pojawia się nieraz ponad stu gości. Oczywiste jest zatem to, że jedna osoba nie ma możliwości samodzielnie ułożyć jadłospisu, a potem naszykować i podać dania uczestnikom przyjęcia, zwłaszcza, gdy zabawa może trwać parę godzin i toczy się w wynajętym lokalu. Stąd też pojawiło się ogromne zapotrzebowanie na catering weselny.

Czemu opłaca się zamówić catering weselny?

Urządzanie zabawy weselnej to duży stres, spowodowany dziesiątkami godzin poświęconych na wybór ozdób sali, przygotowanie zaproszeń , sporządzanie listy gości czy wybieranie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To także potrzeba dostarczenia odpowiedniej ilości zakąsek oraz trunków serwowanych podczas przyjęcia, a co najważniejsze – przyrządzanie gorącego obiadu, który oczaruje gości i zgromadzi ich wszystkich przy stole. Najważniejszy posiłek na weselu musi mieć perfekcyjną oprawę. Goście wszak liczą na to, iż stoły będą pięknie przystrojone i prawidłowo nakryte, dania będą smakowite i widowiskowo skomponowane na talerzach, jak również że kelnerzy na czas będzie podawać gościom kolejne posiłki. Najwyższy poziom organizacji mogą zagwarantować wyłącznie firmy cateringowe, które zatrudniają doświadczonych managerów, kelnerów i kucharzy, wprawionych w obsłudze eventów zarówno pod gołym niebem, jak i tych urządzanych w tradycyjnych salach.

Catering na wesele – bazową ofertę poznasz na stronie firmy

Wesela kierują się swoimi regułami, zarówno w przedmiocie aktywności dla gości, jak i oczekiwanego jadłospisu. Firmy cateringowe zazwyczaj mają przygotowane uprzednio menu oferowanych dań głównych, przekąsek oraz trunków zgodnych z estetyką wesel. Bazową ofertę można przeczytać na stronie firmy ewentualnie uzyskać tę informację nawiązując kontakt bezpośrednio z jej reprezentantem. Klient ma zatem możliwość samemu ułożyć jadłospis z sugerowanych potraw. Należy jednak zaznaczyć, że firmy świadczące usługę cateringu weselnego są także otwarte na nowe pomysły i nierzadko na prośbę zamawiającego decydują się na przygotowanie niecodziennych zestawów dań.

Siedziba firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]