Pragniesz wybudować wymarzony dom? Skorzystaj z usług architekta

Więcej informacji o ofercie pracowni architektonicznej Kraków.

Biuro projektowe oferuje zróżnicowane spektrum usług – spełnia marzenia klientów prywatnych, którzy chcą osiedlić się w funkcjonalnym i komfortowym domu, ale też kieruje ofertę do firm czy instytucji publicznych. Architekt może przygotować pełny projekt budynku, a następnie czynnie doglądać postęp prac, zaprojektować bieg instalacji wewnątrz posiadłości, zaplanować odbudowę domu bądź wystąpić z propozycją aranżacji już gotowych rezydencji.

Jak pomoże Ci wykwalifikowane biuro projektów?

Interesują Cię innowacyjne, kreatywne projekty budowlane? Pragniesz, aby Twój dom odróżniał się na tle pozostałych budowli w mieście? Potrzebujesz przemyślanego projektu, który sprawi, że Twój dom będzie funkcjonalny, a przy tym komfortowy? Zgłoś się do naszego biura projektowego! Pośród projektów dostępne są zarówno te inspirowane ponadczasową stylistyką, jak i plany uwzględniające aktualne nurty w aranżacji przestrzeni.

Pracownia architektoniczna – co pomogliśmy zaaranżować

Architekt Joanna Kłusak w portfolio posiada zarówno projekty budynków użyteczności publicznej, wnętrz komercyjnych, jak i domów jednorodzinnych i aranżacji mieszkań. Przykładowe realizacje obejmują m.in. pensjonaty, biura, budynki rekreacyjne czy żłobki. Kompozycja przestrzeni i istota projektu dostosowywany jest do osobistych potrzeb odbiorcy oraz specyfiki konkretnego obiektu. Nasze biuro projektów może też opracować plan obszernych i funkcjonalnych garderób, które pozwolą na najlepsze wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu bądź domu.

Siedziba firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]