Podróżuj spokojnie – Twoje auto poczeka na parkingu przy lotnisku

Zajrzyj tu jeśli interesuje Cię lotnisko Balice parking.

Komfort, sposobność dotarcia także w bardzo oddalone miasta naszego globu oraz szybkość – to największe plusy podróży lotniczych, które sprawiły, że tego rodzaju wyprawy zdobyły ogromne uznanie. Podróż, której elementem jest lot samolotem, łączy się jednakże z drobnymi uciążliwościami, z których najbardziej odczuwalną jest bezsprzecznie konieczność dotarcia na lotnisko – a masa podróżnych w tym celu musi przecież przejechać dziesiątki kilometrów. Tak długą trasę najdogodniej jest pokonać prywatnym autem. Co jednak zrobić z nim w czasie samego urlopu? Jak po jego pozostawieniu dojechać do portu lotniczego? Te i inne komplikacje łączące się z dotarciem na lotnisko prywatnym samochodem rozwikła znalezienie dobrego parkingu w okolicy lotniska, z którego wykonywane są lokalnych i międzynarodowych przewoźników.

Tani parking przy lotnisku w Krakowie – zarezerwuj miejsce na stronie internetowej

Wylatujący z portu lotniczego w podkrakowskich Balicach mogą bez przeszkód przygotować swój wyjazd tak, by do lotniska dojechać własnym autem. W Balicach mogą pozostawić go na utwardzonym parkingu oddalonego nieznacznie od samego lotniska. Taki parking gwarantuje kompleksową ochronę wozu, dlatego też w trakcie wyjazdu nie muszą oczywiście się o niego martwić. Nad bezpieczeństwem samochodu czuwać będą ochroniarze, a pomocnicze zabezpieczenie stanowi sieć kamer. Skorzystanie z oferty parkingu ułatwia możliwość rezerwacji przez internet, wobec tego nie trzeba martwić się, że po dotarciu na parking nie będzie miejsca zostawić auta. Teren parkingu jest prócz tego utwardzony, co jest niezwykle przydatne w czasie opadów deszczu lub śniegu.

Parking przy lotnisku w Krakowie – gwarancja pomocy zespołu

Jeżeli wybierzemy skorzystanie z usług świadczonych przez parking monitorowany w okolicy portu lotniczego możemy liczyć również na sporo ułatwień, dzięki którym podróż odbędzie się bez kłopotów. Najistotniejszym z nich jest naturalnie opcja skorzystania z transferu z parkingu na lotnisko, którego koszty wliczone są w cenę usługi parkowania. Oprócz tego klienci mogą liczyć na asystę obsługi parkingu w nagłych przypadkach, jak przykładowo ubytek powietrza w oponach bądź rozładowanie akumulatora.

Siedziba firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]