O czym warto pamiętać podczas poszukiwań lokalu na imprezę?

Jeżeli chcesz zlecić organizację imprez firmowych w Krakowie, skieruj się w to miejsce.

Imprezy organizowane przez firmy to nie tylko spotkania integracyjne czy grille dla pracowników i ich rodzin, mające na celu uformowanie trwałych więzi między zatrudnionym i pracodawcą. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują huczne eventy, np. po to, żeby uczcić osiągnięte wyniki, jak również różne szkolenia, bankiety dla kontrahentów biznesowych czy sympozja. Takie imprezy wymagają stosownego planowania, zwłaszcza jeżeli mają być wykorzystane potem działaniach marketingowych.

Jak dobrać salę na urządzenie imprezy firmowej?

O ile nie posiadamy w firmie odpowiednich wnętrz, w których uda się zorganizować bankiet, warto rozejrzeć się za propozycjami wynajmu lokali, które zmieszczą wszystkich zaproszonych uczestników eventu. Kluczowe jest, by miejsce, w którym organizujemy imprezę współgrało swoim wystrojem do charakteru planowanego wydarzenia. Prestiżowe spotkania dla wspólników marki, w trakcie których fetowany jest jej szczególny sukces, nie powinny być zorganizowane w zwykłej sali. Wypada przy takich okazjach wyprawić imprezę w nietuzinkowym miejscu, które dodatkowo uwydatni ważność wydarzenia. Natomiast jeśli na event sproszone zostaną osoby nie rezydujące w najbliższym sąsiedztwie sali trzeba postawić na lokal, zlokalizowany nieopodal rozbudowanej bazy noclegowej, do której bez problemu można dotrzeć o każdej porze dnia.

Planowanie imprezy firmowej – zagwarantuj obecnym na sali perfekcyjną obsługę

Podczas organizacji wydarzenia firmowego nie wolno przegapić tak ważnej kwestii, jak zapewnienie uczestnikom zimnych oraz gorących napojów i przekąsek. Trafnym rozwiązaniem będzie powierzenie tego zadania doświadczonej firmie trudniącej się cateringiem, która zadba nie tylko o przyrządzanie i dostarczenie we wskazaną lokalizację wybornych dań dla obecnych, ale także doradzi jakie potrawy wybrać do menu i weźmie na siebie ozdobienie stolików. Podczas ekskluzywnych bankietów wskazane jest również zapewnienie zaproszonym doskonałej obsługi. Powinno się zatem korzystać z pomocy firm cateringowych mających w swoim zespole kelnerów, którzy będą serwować potrawy do stołu w wytworny sposób oraz wykwalifikowanych szefów kuchni, którzy przyrządzą nie tylko apetyczne, ale i imponujące wizualnie dania.

Siedziba firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]