Na co zwrócić uwagę poszukując miejsca na wesele?

wesele kraków, sala weselna kraków i okolice

Ślub i odbywające się po nim wesele to dzień, o którym rodzina młodej pary oraz sproszeni goście będę mówić przez wiele kolejnych miesięcy, a nieraz nawet lat. Jeśli nowożeńcy postanowią urządzać przyjęcie dla znacznej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, któremu będą musieli stawić czoło, jest zarezerwowanie odpowiedniego domu weselnego, w którym goście będą bawić się w ten specjalny wieczór w wygodnych warunkach.

Sala na wesele – jakie czynniki warto uwzględnić?

Poszukując miejsca na wesele nowożeńcy powinna rozważyć kilka istotnych czynników. Przede wszystkim musi ustalić ilość zaproszonych znajomych i krewnych, by być pewnym, iż w wybranej sali weselnej bez problemu znajdzie się tyle przestrzeni dla każdego. Goście muszą mieć swoje miejsce ich przy stole, ale istotne jest także, aby mieli gdzie tańczyć. Prócz tego narzeczeni powinni zwrócić uwagę na to w jakim dystansie od miejsca ślubu położona jest sala weselna i czy przedostanie się do niej będzie proste. Jeżeli na przyjęcie weselne zaproszeni są bliscy i znajomi z odległych krańców Polski, trzeba poszukiwać sali weselnej, w okolicy której znajduje się rozbudowana baza noclegowa. Następnym zagadnieniem jest samo zaplanowanie wesela, innymi słowy ułożenie menu, udekorowanie sali i zamówienie obsługi kelnerskiej oraz zespołu muzycznego. Takie zadania mogą przerosnąć możliwości pary młodej, toteż warto skorzystać z oferty domów weselnych, które świadczą pomoc w obszarze wszechstronnej organizacji zabawy weselnej.

Dom weselny w podkrakowskich Balicach – przyjęcie z królewską oprawą

Narzeczeni z południa Polski, przede wszystkim z Krakowa i okolic, mogą zorganizować zabawę weselną w niebywale malowniczym obiekcie, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w podkrakowskich Balicach. W jego wnętrzach biesiady ślubne wyprawia się od dziesięcioleci, a każde z nich zyskuje zniewalającą oprawę. Pałac posiada cztery pomieszczenia gotowe podjąć ok. 130 gości. Imprezę można zorganizować także w ogrodzie przed Pałacem, a wtedy uczestniczyć w nim zdoła bez problemu 350 zaproszonych. Atutem Pałacu Radziwiłłów jest to, iż usytuowany jest tylko 12 km od Krakowa, który ma niezmiernie bogatą bazę noclegową. Podróż orszaku weselnego z kościoła do Pałacu nie powinien zatem trwać dłużej niż w przybliżeniu pół godziny.

Siedziba firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]