Kilka słów o zaletach parkingu przy lotnisku w Krakowie

Skieruj się tu jeśli jesteś zainteresowany Balice parking.

Podróż samolotem jest coraz popularniejszym sposobem transportu, preferowanym zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak wsiądziemy do samolotu, by udać się na wycieczkę musimy w jakiś sposób dojechać do portu lotniczego. O ile wybierzemy transport publiczny, nasze zmartwienia w tej kwestii znikną po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak woli skorzystać z własnego auta, ale to generuje problem: gdzie go zaparkować w trakcie naszej podróży?

Twój samochód pod dobrą opieką – długoterminowy parking przy lotnisku

Oczywiście najprostszym rozwiązaniem jest poprosić znajomego lub członka rodziny o dowiezienie na lotnisko, a później o odbiór po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają możliwość zorganizować sobie taki transport, gdyż mnóstwo wylotów odbywa się nocą lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie obok wielu dużych portów lotniczych, np. w Balicach koło Krakowa, powstały czynne całą dobę parkingi, gdzie niewielkim kosztem możemy pozostawić samochód na dłuższy czas. Korzystanie z takich parkingów jest bezpieczne – nad naszą własnością czuwa wyszkolona ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a zaparkowane tam samochody objęte są ubezpieczeniem w trakcie postoju.

Pomoc techniczna, transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca – co oferują parkingi w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach często zapewniają też dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach koło Krakowa oferują przez całą dobę swoim klientom transfer na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w pięć minut i to razem z bagażami. Obsługa parkingu odbierze nas z lotniska też po powrocie. Jeśli w naszym aucie wyładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele samochodów elektrycznych będą mogli użyć dedykowanej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można też zważyć przed podróżą bagaż podręczny i zyskać pewność, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Siedziba firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]