Duże imprezy firmowe i rodzinne nie obędą się bez profesjonalnego cateringu

Pełna oferta usług cateringowych znajduje się w tym miejscu.

Gdy aranżujesz wystawne wydarzenie biznesowe czy prywatne, na które chcesz zaprosić sporą ilość uczestników, zazwyczaj nie będziesz w stanie na własną rękę zatroszczyć się o posiłki dla gości. Nie każdą okoliczność da się zorganizować kupując szybkie przekąski i soki w supermarkecie – duże imprezy zwykle potrzebują właściwej oprawy też w sferze potraw. Zatem nie powinno się rozstawić na stolikach gości samych ciasta oraz oranżady. W takich sytuacjach świetnym rozwiązaniem jest skorzystanie z usługi cateringu.

Rodzaje usług cateringowych

Firmy doświadczone w dostarczaniu usług cateringowych zwykle oferują parę jego typów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany przede wszystkim na wesela, chrzciny czy komunie, catering firmowy i catering świąteczny, a więc obsługa spotkań wigilijnych. Oferty te są starannie dostosowane do charakteru poszczególnych eventów, dlatego znacząco różnią się od siebie m.in ceną oraz wachlarzem potraw dostępnych w danej usłudze. Postanawiając o zamówieniu usługi cateringu warto pamiętać, by w rozmowie z usługodawcą klarownie opisać własne oczekiwania, a jednocześnie być również otwartym na jego pomysły. W końcu dla caterera pomoc w obsłudze eventów różnego typu to codzienność, zatem doświadczenie uzyskane w tej branży umożliwia mu podsuwanie rozwiązań, które usatysfakcjonują ogół naszych gości.

Wynajęcie firmy cateringowej to oszczędność czasu

Organizacja dań nawet dla skromnej grupy gości bywa ogromnym problemem, szczególnie wówczas, gdy musimy wykonać to samemu. Zamówienie usługi cateringowej to zatem spora oszczędność czasu, który przyda się na koordynację innych ważnych elementów imprezy. Jest to także możliwość poczęstowania gości pysznymi daniami przygotowanymi przez najlepszych szefów kuchni. Wypada jednocześnie zaznaczyć, iż istotnym przymiotem dań, które dostarczają firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale także ich prezencja na stole. Dodatkowo firmy, które podejmują się obsługi dużych imprez posiadają też swoją wykwalifikowaną kadrę kelnerską.

Siedziba firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]