Chcesz urządzić wymarzone mieszkanie? Wynajmij architekta wnętrz

Na https://joannaklusak.com/oferta/ odszukasz fachowców, którzy wykonają dla Ciebie projekty wnętrz Kraków.

Sposób, w jaki prezentują się miejsca, w których żyjemy, ma znaczne oddziaływanie na nasze samopoczucie. Należy więc zadbać o to, by pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym potrzebom i poczuciu estetyki. Aranżacja wnętrz wydaje się nieskomplikowane, jednakże często okazuje się, że aby wykonać ją idealnie, potrzebne są fachowe umiejętności. Stawka jest znaczna – chodzi wszak o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przyjdzie nam spędzić kilka lub nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie specjaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi otrzymujemy pomoc profesjonalisty na wszelkich etapach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Opracowane przez niego projekty wnętrz są w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To wyjątkowo ważne, gdyż optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni wymaga znacznej wiedzy, którą można zdobyć tylko w trakcie studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia powstają przeważnie 3 projekty wnętrz – budowlany, koncepcyjny i wykonawczy.

Nie tylko projekty wnętrz – inne usługi

Praca architekta wnętrz niejednokrotnie nie kończy się tylko na przygotowaniu projektów. Żeby jego propozycje zostały zrealizowane, zwykle niezbędny jest także nadzór autorski, polegający na samodzielnym nabyciu produktów (lub ich wytypowaniu w sklepach) oraz nadzorze nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Poza wykonaniem projektów mieszkań, architekt zapewnia również pomoc przy wyborze nieruchomości, w fachowy sposób analizując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego domu lub mieszkania.

Siedziba firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]