Catering na imprezę – postaw na profesjonalną usługę

Jeśli potrzebujesz zamówić catering imprezowy, skieruj się na lastrada.pl.

Letnie miesiące obfitują w nadzwyczaj popularne ostatnio pikniki firmowe czy wydarzenia na świeżym powietrzu, ale tak naprawdę każdego tygodnia w przeróżnych miastach w Polsce prowadzone są sympozja, gale bądź benefisy. Wszystkie te eventy muszą mieć należytą oprawę, której niezbywalną częścią jest profesjonalnie przyszykowany i podany catering. Trafnym rozwiązaniem jest skorzystanie ze wsparcia podmiotu świadczącego wszechstronną usługę cateringu na imprezy.

Catering na imprezę – kluczowa jest całość oprawy

Zdecydowałeś się już na lokalizację, gdzie odbędzie się piknik bądź masz zarezerwowaną salę bankietową? Pierwszy krok za Tobą! Teraz należy zadbać o to, aby zaproszeni na event goście mieli dostęp do przepysznych gorących dań, trunków oraz przekąsek. Weź pod uwagę, że podczas istotnych gal w złym tonie jest ustawić stołu z przekąskami gdzieś z boku sali i liczyć na to, że uczestnicy obsłużą się samodzielnie. Cała oprawa wydarzenia jest istotna – właściwe rozstawienie stołów, stosowne akcenty dekoracyjne, ale też poprawne ułożenie sztućców i zastawy. Goście eventu zapewne będą również pod wrażeniem, jeśli posiłki będą podawać do stołu kompetentni kelnerzy, a potrawy będą prezentować się na talerzu jak w najlepszych restauracjach.

Popis live cooking i nie tylko – plusy cateringu imprezowego

Atutem zlecenia usługi cateringu eventowego jest bez wątpienia to, że zatrudniona ekipa nie tylko przyszykuje apetyczne dania, ale też kompleksowo zatroszczy się o całą jego otoczkę. Potrawy i przekąski będą przywiezione we wskazane miejsce, załoga firmy cateringowej ustawi i udekoruje stoliki, a następnie wykwalifikowani kelnerzy obsłużą gości w czasie bankietu. Na życzenie kontrahenta, na ile umożliwią to warunki wynajętej sali, szefowie kuchni mogą uświetnić imprezę demonstracją tzw. live cooking, co dla uczestników może być niepowtarzalną okazją, żeby prześledzić z bliska jak pracują zawodowi kucharze. Trzeba zatrudnić firmę cateringową, która działa w branży od wielu lat i która jest biegła w organizacji i obsłudze różnorodnego rodzaju wydarzeń, zarówno tych niewielkich, jak i liczących kilkaset uczestników. Podczas ustalania szczegółów oferty doradzi ona, jakie napoje, przekąski i potrawy świetnie będą pasować w danym przypadku, a w razie potrzeby dowiezie własny sprzęt na miejsce wydarzenia.

Siedziba firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]