Usługi dla ekip budowlanych – wypożyczalnia szalunków

Wynajem szalunków - więcej o ofercie na abcszalunki.pl.

Szalowanie jest wymieniane wśród najchętniej wykorzystywanych w budownictwie technik. Na czym się opiera? Szalunek to pewnego rodzaju forma, którą wypełnia się cementem – najczęściej przy wykonywaniu fundamentów. Szalunki zwykle robione są z drewna, jednak łatwo zaobserwować też konstrukcje wykonane z metalu, a niekiedy nawet tworzyw syntetycznych. Pozostałymi istotnymi częściami szalunków są dźwigary i podpory, które umożliwiają wypracowanie wymaganych rezultatów. Niestety z uwagi na duże ceny nie zawsze ekipy remontowe posiadają swoje szalunki. Kiedy okażą się niezbędne, mogą wszak po prostu je wynająć – zwłaszcza, że wynajem szalunków to aktualnie bardzo często spotykana usługa.

Wynajem szalunków – dla jakich ekip?

Zakup własnych szalunków okaże się trafionym pomysłem dla firm często przyjmujących zlecenia na budowę fundamentów, gdyż jak przed chwilą nadmieniliśmy, są one do tego absolutnie potrzebne. Jeżeli jednak wykonywanie fundamentów nie jest najważniejszą usługą naszej ekipy, warto sprawdzić zalety, które daje nam wynajem szalunków. Dlaczego dobrze go wybrać? Przede wszystkim ze względów finansowych – wypożyczenie szalunków parę razy w sezonie okaże się bardziej opłacalne niż ich zakup. Dobrze wspomnieć także o wygodzie, ponieważ przechowywanie rzadko używanych szalunków może powodować duże koszty.

O czym pamiętać przy wyborze wynajmu szalunków?

Kiedy zdecydujemy się na wynajem szalunków, warto dobrze zastanowić się nad tym, jaka firma nam je zapewni. W jaki sposób ją znaleźć? Warto zdecydować się na usługi ekipy specjalizującej się w dostawach sklejki dla ekip budowlano-remontowych – dzięki temu otrzymamy gwarancję tego, iż szalunki okażą się solidne i funkcjonalne. Naprawdę ważna będzie też obsługa kontrahenta – w sytuacji, gdy zbliża się czas startu prac nie możemy zaakceptować opóźnienia. W razie wątpliwości dobrze z kolei skorzystać z internetu, by sprawdzić, co o ofercie danej firmy piszą poprzedni klienci.

Siedziba firmy:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]