Niezbędne rozwiązania dla automatyki – serwomechanizmy i silniki DC

Potrzebujesz przekładni falowej? Sprawdź https://bit.ly/2QdTdah.

Automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych oraz powszechne zastosowanie robotyki w najróżniejszych sferach przemysłu, wymusza sięgnięcie po efektywne rozwiązania z obszaru sterowania i układów napędowych. Polska spółka Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując m.in. dokładne sterowniki serwomechanizmów i serwonapędy od uznanych światowych wytwórców.

Silniki DC i BLDC, przekładnie oraz motoreduktory od najlepszych producentów

Istniejąca od ponad dekady na rodzimym rynku firma Ultra Robotics jest dystrybutorem silników prądu stałego, motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych, a także przekładni falowych i planetarnych wytwarzanych z surowców najwyższej jakości przez uznanych globalnych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty firmy Harmonic Drive, wytwarzającej precyzyjne niewielkie serwonapędy charakteryzujące się wysoką żywotnością i niezawodnością. Produkowane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie stosuje się między innymi w produkcji frezarek, układów służących do obsługi intralogistyki czy robotów przemysłowych, a za sprawą możliwości ich eksploatacji w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je także w lotnictwie, kosmonautyce i kriogenice.

Ultra Robotics jest także dostawcą produktów marki ELMO Motion Control z Izraela, słynącą z kompaktowych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się szeroką obsługą informacji zwrotnych, wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci i wysoką przepustowością, a ich wydajność oscyluje na pułapie 99% także przy najmniejszych wymiarach. Natomiast jej serwonapędy z linii GOLD wyśmienicie pracują w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy szoku termicznym, gdy odchylenie temperatur może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza, narażeniu na silne wstrząsy mechaniczne i drgania, a także przy znacznej wilgotności (nawet do 90-95%).

Firma Ultra Robotics ma w ofercie również produkty Bodine Electric Company, Positec, Eisele Antriebstechnik GmbH oraz Sesame Motor Corp.

Siedziba firmy:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]