Masz mało klientów? Zainwestuj w wirtualny spacer 3D po firmie

Na www.fotografsv.pl odszukasz specjalistów, którzy wykonają dla Ciebie wirtualny spacer Wieliczka.

Spacery wirtualne, które pojawiły się wraz z usługą Google Street View, stają się coraz bardziej popularne, dzięki czemu znajdują zastosowanie w reklamie firm. Pozwalają w dostępny sposób pokazać siedzibę firmy czy też nieruchomość, która jest istotna w naszym biznesie. Jest to ciekawy element, który opłaca się zamieścić w wizytówce Google Moja Firma. Mnóstwo osób nie do końca jednak wie, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak się go wykonuje, jak również co daje jego umieszczenie w wizytówce GMF.

Czym jest wirtualny spacer VR?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą interaktywne fotografie, które tworzą realistyczne odwzorowanie naszego biura. Możemy w nim rozglądać się po otoczeniu i przeskakiwać do sąsiednich lokalizacji nieruchomości, w której zdalnie przebywamy. Wirtualny spacer to więc możliwość odwiedzenia poszczególnych pomieszczeń budynku i swobodnego poruszanie się po nim. Wirtualne spacery można umieszczać obok fotografii w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki będzie widoczny dla użytkowników, którzy przeglądają Google Maps w poszukiwaniu usług w danej okolicy. Spacer 360 stopni w wizytówce Google Moja Firma ma formę fotografii, a po kliknięciu tego elementu Google przenosi nas do dedykowanej strony, gdzie możemy już swobodnie poruszać się po danej nieruchomości. Spacer jest wgrywany na serwery Google, więc nie musimy martwić się o jego obsługę techniczną czy dodatkowe koszta. Możemy go natomiast prezentować klientom na stronie internetowej naszej firmy.

Jakie branże zyskają na stworzeniu wirtualnego spaceru 3D?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto dodać do wizytówki z kilku względów. Najistotniejszy z nich to stworzenie wizerunku rzetelnej firmy i jak najlepsze zaprezentowanie się przed klientami. Dzięki temu dużo chętniej będą wybierali nas spośród konkurencyjnych marek, jak również obdarzą nas większym zaufaniem. Jeśli w wizytówce Google Moja Firma oraz na naszej stronie internetowej będziemy posiadali wirtualny spacer i materiały graficzne wysokiej jakości, wyszukiwarka Google sama będzie oceniała nas wyżej i będzie wyróżniać nas bardziej od konkurencji nie posiadającej takiego spaceru. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest także niezwykle proste. Na rynku istnieje wielu profesjonalnych fotografów, którzy dość szybko i – co równie istotne – w przystępnej cenie sporządzą taki spacer i dodadzą go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma jest ważnym narzędziem w wielu branżach. Bezspornie będzie to sektor hotelarski, w której możemy go użyć, by pochwalić się oferowanymi lokalami do wynajęcia. Można też zaprezentować tym sposobem swoje biuro czy miejsce, gdzie pracujemy, np. gabinet medycyny estetycznej bądź siłownię. Z wirtualnego spaceru możemy skorzystać również wtedy, gdy poszukujemy nowych pracowników, aby przekonać ich do aplikowania do naszej firmy.

Siedziba firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]