Gazeta firmowa coraz popularniejszym medium

Kliknij w to miejsce aby zobaczyć, kto wykonuje gazetę firmową.

Działania marketingowe to ważny aspekt działalności firmy – przez nie możemy wykreować wizerunek firmy wśród kupujących, co przy właściwym planowaniu na pewno przyniesie efekty w postaci wyższych dochodów. Powinniśmy przy tym zaznaczyć, iż przedsiębiorstwa prowadzące więcej niż jedną filię muszą także zadbać o to, co są sądzą o niej pracownicy. Najskuteczniejszą techniką kontaktu z załogą od dawna są gazety firmowe. Warto zatem napisać na ich temat parę zdań. Dlaczego są tak chętnie wykorzystywane przez firmy? Co zwykle jest zawarte w takich wydawnictwach? I – co na pewno będzie najistotniejsze – komu zlecić przygotowanie gazety firmowej?

Zawartość gazet firmowych

Zadaniem gazety firmowej jest ukazanie załodze dobrych stron przedsiębiorstwa, w którym działają. Dlatego sporo uwagi redaktorzy poświęcają osiągnięciom przedsiębiorstwa i zatrudnionych. Gazeta firmowa powinna także przekazywać wiadomości na temat działań firmy – szczególnie, jeżeli zatrudnieni z kolejnych filii się nie znają. Czytając gazetę firmową, zatrudnieni powinni też dowiedzieć się o planach przyszłych działań firmy. Charakterystyka gazet firmowych, jak nietrudno stwierdzić, różni się w zależności od specyfiki przedsiębiorstwa, ilości pracowników, a także od przeciętnego wieku zatrudnionych.

Ciekawa gazeta firmowa

Skuteczność wizerunkowa gazety firmowej w ogromnej mierze zależy od tego, jak ona się prezentuje. Dlatego ważne będzie zarówno to, kto opracuje informacje zawarte na jej łamach, ale także to, jakim projektantom powierzymy jej opracowanie graficzne. Dojście do oczekiwanych efektów marketingowych na pewno ułatwi gazeta firmowa złożona przez profesjonalną firmę reklamową. Stawiając na to rozwiązanie nie tylko sprawimy, iż czytelnicy szybciej znajdują ciekawe dla nich wiadomości, lecz też gazeta będzie wyglądać ciekawiej, przez co przeczyta ją więcej czytelników.

Siedziba firmy:
Pracownia Register
ul. Murarska 3c lok. 8
31-311 Kraków

Tel.: +48 12 265 85 50
Mob.: +48 503 342 656
E-mail: [email protected]