Fotograf Google – zleć mu wykonanie zdjęć sferycznych

Szukasz profesjonalnej porady fotografa Google? Skieruj się na https://www.fotografsv.pl.

Wirtualne spacery po firmach zyskują na popularności, a mnóstwo podmiotów coraz częściej zleca wykonanie takiej usługi, a następnie umieszczenie spaceru na wizytówkach Google. Możliwość zdalnego zwiedzenia firmy przysporzy wielu nowych klientów i pozwoli zwiększyć obroty naszego biznesu. Aby jednak spacer był najwyższej jakości, jego przygotowanie należy powierzyć rekomendowanemu fotografowi Google.

Kim jest rekomendowany fotograf Google?

Rekomendowany fotograf Google to profesjonalista, który jest polecany przez Google do stworzenia wirtualnego spaceru po naszej firmie oraz wykonania fotografii, które będą umieszczane w wizytówce Google. To nie jest osoba zatrudniona w Google czy związana z marką, ale taka, która spełnia standardy jakościowe Google i tym samym cechuje się wysokim profesjonalizmem. Rekomendowany fotograf Google, aby uzyskać certyfikat musi zamieścić co najmniej 50 fotografii sferycznych wysokiej jakości (zgodnie z kryteriami Google), co uwierzytelnia jego umiejętności. Fotografami rekomendowanymi mogą zostać zarówno osoby prywatne, jak i agencje.

Dlaczego należy zdecydować się na fotografa Google?

Najistotniejszym powodem, dla którego warto wybrać rekomendowanego fotografa Google, są jego potwierdzone kompetencje. Fotograf, który spełnił wymogi Google pod względem jakości fotografii, z pewnością zdoła wykonać rewelacyjne panoramy 360 i wirtualne spacery Google Street View. W ten sposób nie narażamy się na nieudolny czy niepoprawnie zrealizowany projekt. Rekomendowany fotograf Google zna również reguły wykonywania takich zdjęć i samo zlecenie wypełni dokładnie. Fotograf zalecany przez Google wspiera także firmy korzystające z jego usług i może to być dobry początek konstruktywnej oraz długotrwałej współpracy między nimi.

Rekomendowany fotograf Google świadczy też niejednokrotnie dodatkowe usługi. Osoby, które profesjonalnie zajmują się wykonywaniem zdjęć oraz wirtualnych spacerów mogą sprzedać lub przekazać nam tradycyjne fotografie wysokiej jakości powstałe w procesie sporządzania spaceru wirtualnego, podpowiedzieć nam których ujęć warto użyć, wykonać materiały na inne serwisy np. YouTube bądź Facebook, wesprzeć nas podczas tworzenia i konfiguracji wizytówki w Google, jak również pomóc w jej weryfikacji – co jest dużym atutem.

Jak znaleźć rekomendowanego fotografa Google?

Fotografa Google możemy odnaleźć w sieci, na przykład wyszukując ich w wewnętrznej bazie Google. Na stronie projektu Wizytówka Google Moja Firma znajduje się szczegółowy spis, w którym po określeniu miejscowości otrzymamy dane rekomendowanych fotografów z danego rejonu. Fotograf Google może także legitymować się szczególnym logo, które informuje, iż dysponuje on odpowiednimi kwalifikacjami i jest zawodowcem w obszarze tworzenia zdjęć sferycznych oraz wirtualnych spacerów.

Siedziba firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]