Polski psycholog w UK – nie szukaj daleko

Zgłoś się po pomoc do psychologa UK.

Po wejściu naszego kraju do Wspólnoty Europejskiej i otwarciu zagranicznych rynków zatrudnienia na naszych obywateli, Polacy tłumnie poczęli udawać się na Wyspy. Obecnie powodu Brexitu zjawisko emigracyjne wyhamowało, jednak nadal nie brak ludzi skłonnych do zatrudnienia się lub rozpoczęcia nauki właśnie w UK. Często jednak mieszkanie na terenie Wielkiej Brytanii generuje mnóstwo problemów, z którymi trudno jest sobie poradzić samodzielnie niezwykle.

Polski psycholog w UK – kiedy warto się do niego zgłosić?

Przebywanie w Wielkiej Brytanii oraz związane z tym odseparowanie od rodziny, a także zatrudnienie na terenie obcego państwa, mogą generować wiele komplikacji, którym bardzo ciężko jest podołać. Rozłąka z bliskimi nierzadko powoduje bardzo duży stres. Do tego nieraz dochodzą również trudności z dostaniem etatu lub nawiązaniem trwałych przyjaźni ze współpracownikami. Nieznajomość języka, która ciągle jest na porządku dziennym, sprawia, iż bardzo szybko ma miejsce odizolowanie się od znajomych , z którymi się pracuje. A stąd już tylko niewielki krok do uniemożliwiających normalne funkcjonowanie zaburzeń nastroju czy nasilenia zachowań o charakterze agresywnym. Nad odruchami tego rodzaju wyjątkowo trudno jest zapanować bez wsparcia psychologicznego. Z tego powodu nie trzeba bać się korzystania ze wsparcia specjalisty. Rozmowa z psychologiem okazuje się być najlepszym wyjściem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak wygląda przebieg takiej rozmowy?

Każda rozmowa z psychologiem odbywa się w komfortowej atmosferze oraz dyskretnej. Nie należy bać się, że informacje , które przekazano w czasie rozmowy będą powierzone osobie postronnej. Psychologa obowiązuje wszak zachowanie tajemnicy , a zwolnić z niej ma prawo jedynie sąd. Psycholog to osoba, przed którą nie należy skrywać swoich problemów i niedoskonałości – jego rolą jest wsparcie w ich przezwyciężeniu. Psycholog uczy, w jaki sposób radzić sobie ze stresem, jak również pokazuje jak rozpoznawać sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to najlepszy wybór. Sesja przeprowadzana jest po polsku, dzięki czemu przebiega sprawniej i bardziej swobodnie. Osoba, która zgłasza się z problemem nie powinna się wszak zastanawiać się, czy będzie zrozumiana i czy sama prawidłowo zrozumie to, co powie jej specjalista.

Siedziba firmy:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339