Niezbędny sprzęt motocyklowy

Sprzęt motocyklowy znajdziesz na moto-way.pl.

Własny motocykl to jeszcze nie koniec wydatków. Żeby cieszyć się z jazdy wygodnej i bezpiecznej, a przy tym zgodnej z rozporządzeniami, należy zainwestować w sprzęt motocyklowy. Czy zdajesz sobie sprawę z tego, jakie gadżety są potrzebne oraz w jakim miejscu je nabyć? Objaśniamy wszystko w naszym artykule!

Jaki sprzęt motocyklowy jest niezbędny?

Kask to – według lokalnych rozporządzeń – przymusowy element wyposażenia zarówno motocyklisty, jak i jego pasażera. Nie jest jednakże powiedziane, jakiego typu musi być to kask, istotne jest jedynie to, żeby spełniał normy bezpieczeństwa. Możesz więc wybierać spośród wielu kasków dostępnych w punktach sprzedaży motocyklowych.
Następny sprzęt motocyklowy, jaki stanowi wyposażenie obowiązkowe, to oświetlenie, a na domiar tego prędkościomierz, lusterka, błotniki, hamulce, tłumik wydechu i ogumienie pneumatyczne (każde z nich ma obowiązek spełniać wskazane przez przepisy warunki). Jak widać, każdy z tych rynsztunków to wyposażenie motocykla – motocyklista musi mieć jedynie wspomniany już kask. Warto niemniej jednak zadbać o akcesoryjne akcesoria motocyklowe, jakie poprawią komfort jazdy, takie jak właściwe ubranie oraz buty czy kufry oraz sakwy, pozwalające bezpiecznie przetransportować bagaż. Wszystko co ważne dostaniesz w profesjonalnym sklepie motocyklowym.

Gdzie nabyć akcesoria motocyklowe? Sklep internetowy lub stacjonarny?

W jaki sposób wybrać punkt sprzedaży z dodatkami motocyklowymi? / Jak wybrać sklep motocyklowy?
W jakim miejscu nabyć sprzęt czy akcesoria motocyklowe? Sklep internetowy będzie równie dobrym wyborem jak stacjonarny. Niewątpliwą zaletą stacjonarnego sklepu motocyklowego jest fachowa obsługa, którą wolno poprosić o radę, niemniej jednak w sklepie internetowym również jest ona dostępna, choć żąda kontaktu telefonicznego lub ewentualnie mailowego.
Przewagą internetowego sklepu z akcesoriami motocyklowymi będą interesujące ceny, często bardziej przychylne niż w sklepie stacjonarnym. Z kolei punkt stacjonarny pozwala obejrzeć sprzęt przed kupnem.
Jaki w następstwie tego sklep z akcesoriami motocyklowymi wybrać, stacjonarny lub internetowy? Wolno pogodzić obie opcje – co poniektóre sklepy, np. punkt sprzedaży motocyklowy Moto-way, dysponują zarówno sklepem internetowym, jak również sklepami stacjonarnymi (w wypadku Moto-way znajdują się one w Poznaniu oraz Krakowie).

Siedziba firmy:
Moto-Way Sp. z o.o.
Prosta 40
30-814 Kraków

Mob.: 696 505 026
E-mail: [email protected]