Jak wybrać kufry na motor

Więcej informacji o kufrach do motocykla.

Nie ma większego znaczenia, czy jesteś wielbicielem dalekich wycieczek motocyklowych, czy na motorze dojeżdżasz do miejsca pracy – prawdopodobnie notorycznie musisz przewieźć jakiś bagaż, a jak zapewne wiesz, nie zawsze jest to bezproblemowe. Co poniektóre przedmioty z pomyślnością przetransportujesz w plecaku, jednak nie wszystko się tam zmieści. Jednym z najbardziej wygodnych i bezpiecznych sposobów na przewóz bagażu będzie kufer na motocykl. Jednak który kufer na motocykl zakupić?

Kufry motocyklowe – rodzaje / Kufry na motor – typy / Kufry do motocykla – odmiany / Rodzaje kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne i boczne. Kufer na motocykl centralny to taki kufer, który jest montowany na tyle motocykla, kufry boczne natomiast mocuje się po jego lewej oraz prawej stronie.
Oba warianty kufrów mają swoje pozytywy. Kufry centralne są o wiele bardziej pojemne i stabilne, a na domiar tego – po zamontowaniu na nie stosownej nakładki – są w stanie służyć jako oparcie, co poprawia wygodę jazdy pasażera.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, możesz je zakupić pojedynczo lub też od razu w zestawie. Są niezmiernie zróżnicowane, dlatego nim dokona się kupna, należałoby zapoznać się ze szczegółowymi opisami poszczególnych produktów – i wybrać taki kufer, który najlepiej odpowiada naszym oczekiwaniom.

Kufry na motocykl marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie powinieneś wybierać pomiędzy centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz jednocześnie oba rodzaje, a to pozwoli Ci przetransportować jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując finalnego wyboru kufra na motor, zwróć szczególną uwagę nie tylko na cechy produktu, jednak też na jego markę. My rekomendujemy w szczególności firmę GIVI, jaka na ogromne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych oraz doskonały stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe i funkcjonalne – a to najistotniejsze.

Siedziba firmy:
MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]