Srebrne wisiorki

wisiorki, wisiorki srebrne, wisiorki ze srebra

Magia wisiorków

Każda z kobiet docenia oryginalną biżuterię. W każdej sytuacji warto mieć zwracający uwagę element biżuterii. Najlepiej oczywiście by było to coś innego za każdym razem. Niestety tylko nieliczne z nas mogą pozwolić sobie na luksus kupowania dużej ilości biżuterii. Tym lepszym rozwiązaniem jest kupowanie wisiorków. Wisiorki to niedrogi sposób by zawsze móc założyć coś nieco innego.

Łańcuszki do wisiorków

W zależności od tego na jaką długość łańcuszka się zdecydujesz wisiorek może leżeć blisko przy szyi, albo na dekolcie. Wpływa to na to, jak biżuteria wygląda w całości.

Równie ważna jest grubość dobieranego łańcuszka i tworzywo, z jakiego został wykonany. Nasz wybór może paść na łańcuszek srebrny, albo złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Nieważne, czy chcesz stać się właścicielem wisiorka o klasycznym kształcie (koła, łzy, kwadratu itp.) czy też wolisz stworzony na podobieństwo zwierząt, przypominający przedmioty użytku codziennego, a nawet z postaciami z bajek, na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Szeroką ofertę istnieje również jeśli chodzi o tworzywie wykonania wisiorków. Wyboru możemy dokonać spośród wisiorków złotych, srebrnych, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z rożnymi kamieniami szlachetnymi.

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]