Kupno biżuterii – bezpośrednio u jubilera czy przez internet?

Tutaj znajdziesz najnowszą ofertę sklepu jubilerskiego Kraków.

Wraz z ewolucją internetu i rozwojem rynku, zmieniliśmy również nasze zwyczaje odnośnie dokonywania zakupów. Teraz chętnie korzystamy z możliwości zakupów w sieci. I chociaż w internecie wyszukamy prawie wszystko, wciąż wiele artykułów opłaca się kupować w sklepach stacjonarnych. Jeden z nich stanowi biżuteria.

Czy powinno się kupować biżuterię w sklepie jubilerskim?

Zakup platynowego wisiorka, broszki bądź pierścionka wiąże się z wyższym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy w trakcie zwykłych zakupów. Z tej przyczyny, by mieć pewność, iż biżuteria zaspokoi wszystkie nasze oczekiwania, powinniśmy zobaczyć ją bezpośrednio u jubilera. Jest kilka argumentów, które przemawiają za tym rozwiązaniem. W czasie zakupów w sklepie jubilerskim, w szczególności jeśli pragniemy kupić pierścionek bądź obrączki, możemy przymierzyć biżuterię oraz sprawdzić jak w rzeczywistości będzie ona wyglądać na naszej dłoni. Jeżeli z kolei zauważymy design pierścionka trafiający w nasz gust, ale okaże się on zbyt ciasny bądź za luźny, złotnik na naszą prośbę dopasuje go do właściwego wymiaru lub sporządzi nowy. Inną zaletą zakupów wprost w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania profesjonalnej pomocy złotnika. Zaprezentuje on aktualne trendy we wzornictwie, pokaże które kamienie szlachetne będą pasować do naszej karnacji, poradzi nam jak dobrać odpowiedni kruszec, a klientom poszukującym biżuterii na prezent podpowie, co najczęściej daje się z okazji imienin, chrztu czy ślubu.

Sklep jubilerski – reperacja popsutej biżuterii oraz wykonanie wzorów na zlecenie

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje wyroby złotnicze, ale również świadczą pomocnicze usługi. Reperacja uszkodzonej biżuterii jest najważniejszą z nich. Jeśli odpadł nam kryształek z kolczyka lub rozerwał się łańcuszek, jubiler ekspresowo i po mistrzowsku zreperuje go w swojej pracowni. Kiedy odziedziczymy biżuterię po kimś, kto posiadał inny rozmiar palca, jubiler poprawi obwód takiego pierścionka. Na naszą prośbę złotnik wygraweruje też na pierścionku czy wisiorku datę, podziękowania, gratulacje czy też inną znaczącą dla nas frazę. Z kolei jeżeli pragniemy podarować komuś oryginalny upominek, albo mamy własny pomysł na pierścionek albo zawieszkę, możemy polecić jubilerowi wytworzenie biżuterii według naszego szkicu. A jeżeli w szkatułce trzymamy niepotrzebną czy też niekompletną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, zabierzmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym funkcjonuje skup metali szlachetnych.

Siedziba firmy:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]