Kryształowe kolczyki z cyrkoniami

Kup kolczyki z cyrkoniami.

Stylowym dodatkiem dla wytwornej Polki są kolczyki z cyrkoniami. Tego typu świecidełka doskonale komponują się z pierścionkami wykonanymi ze srebra. Sprawdźmy zatem, w jaki sposób dobierać dodatki z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – szlachetna imitacja brylantu

Cyrkonie to sztuczne imitacje naturalnych klejnotów, mające niepowtarzalne cechy wizualne. Migoczą pod wpływem światła szlachetnym lśnieniem, są fachowo polerowane oraz bezbarwne. Ich kształt wspaniale imituje szlachetne diamenty, sprawdzają się więc jako detal zdobniczy. Produkowane są także zabarwione rodzaje cyrkonii – poprzez użycie różnych komponentów można uzyskać następujące kolory: szafirowy, bordowy, seledynowy, brązowy. Najczęściej wyrabia się kolczyki z cyrkoniami, ponieważ pasują na każdą okazję – jako prezent z okazji urodzin lub świąt Bożego Narodzenia.

Bransoletki, nausznice i kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym powszechnie stosuje się cyrkonie, najczęściej w kompozycjach ze srebrem. Te połyskujące dodatki są zahartowane i niewrażliwe na czynniki mechaniczne, dlatego świetnie pasują do srebrnych sygnetów, bransoletek oraz zawieszek. Gdzie kupimy ozdoby z cyrkoniami? Ogromny wachlarz zapewniają sklepy on-line, gdzie możemy zamówić śliczne kolczyki z cyrkoniami i obrączki w rozmaitych rozmiarach i niskich cenach. Bez wychodzenia z domu możemy mieć wyśnioną i elegancką biżuterię. Polki często kupują minimalistyczne kolczyki, ale także te obficie zdobione.