Usługi dla firm – optymalizacja strony i sklepu internetowego

Pozycjonowanie i optymalizacja stron www - więcej informacji o tej usłudze poznasz tutaj.

Zapłaciłeś fortunę za nową stronę internetową, a ona nie zdobywa kolejnych kontrahentów? Jest świetnie zaprogramowana i wyposażona w najnowsze rozwiązania, ale klientów w ogóle nie przybywa? Licznik odwiedzin nie rusza się mimo intensywnych działań? Najpewniej powodów powinieneś szukać w niskiej zauważalności w sieci. Internauci zwykle używają popularnych wyszukiwarek – każdy przedsiębiorca musi zatem zatroszczyć się o to, żeby stronę jego przedsiębiorstwa użytkownicy wyszukali bez żadnych problemów. Jak to zrobić? Warto zacząć od samej strony, modyfikując ją z myślą o wytycznych Google.

ABC optymalizacji stron

Optymalizacja strony to wszystkie modyfikacje opierające się na dostosowaniu strony do wymogów Google. Są to zarówno zmiany kodu serwisu, jak i zapełnienie jej właściwą treścią. Okazuje się to szczególnie ważne z uwagi na fakt, że boty wyszukiwarek sprawdzają witryny w myśl z góry ustalonych algorytmów – ważne jest na przykład semantyczne użycie znaczników HTML oraz nasycenie słów kluczowych.

Optymalizacja stron – komu powierzyć?

Optymalizacja stron to zadanie potrzebujące dużej wiedzy o stale zmieniających się wytycznych Google – dlatego też złym pomysłem będzie samodzielne modyfikowanie strony według dostępnych w internecie tutoriali. O wiele lepiej zrobimy zlecając to wyspecjalizowanej agencji SEO i traktując to w charakterze inwestycji – dochody notowane przez naszą firmę mogą zwiększyć się już po kilku tygodniach od wykonania optymalizacji.

Siedziba firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]