Pozycjonowanie firm z Krakowa – komu zlecić tę usługę?

Pozycjonowanie Krakow - dalsze informacje o tej usłudze poznasz tu.

Ogólna dostępność internetu oraz komfort wykorzystania go w celu znalezienia potrzebnych produktów i usług doprowadziła do tego, że każde przedsiębiorstwo pragnie teraz zaistnieć w sieci. Naturalnie, samo postawienie strony firmowej nie zagwarantuje, iż nowi klienci do nas trafią – ważna jest wszak widoczność na pierwszych miejscach wyników wyszukiwania. Wiele mniejszych przedsiębiorstw, które działają tylko w określonym województwie bądź nawet w jednej miejscowości, na przykład w Poznaniu bądź w Krakowie, zastanawia się, czy pozycjonowanie i optymalizacja strony firmowej będzie opłacalne. Odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne – daj się zauważyć w swoim mieście

Internauci szukając w wyszukiwarkach ofert usług czy też sklepów stacjonarnych używają najczęściej fraz lokalnych, to znaczy mających w składzie nazwę jakiejś miejscowości, jak np. “cukiernia kraków”, “malarz kraków” lub “sklep obuwniczy kraków”. Dlatego pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla drobnych przedsiębiorstw na pokazanie swojej oferty docelowym odbiorcom, rezydującym na danym obszarze. Oferta pozycjonowania dla firm lokalnych nie odbiega wiele od standardowego pozycjonowania. Odróżnia się w rzeczywistości tym, że strategia SEO zorientowana jest na podwyższenie widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, przykładowo poprzez uruchomienie oraz optymalizację wizytówki Google Moja Firma, stworzenie zoptymalizowanego pod te frazy contentu czy zdobywanie linków z tzw. NAP-ami, które ułatwiają wyszukiwarkom powiązanie firmy z jakąś lokalizacją.

Pozycjonowanie dla firm z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net zajmuje się projektowaniem stron www oraz optymalizacja, pozycjonowaniem od ponad dekady. W trakcie tego okresu do głębi rozeznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu miejscowym biznesom poprawić widoczność ich stron firmowych i zdobyć nowych klientów. Oferujemy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie uaktualnienie contentu, link building, a także optymalizację techniczną strony. Nad realizacją planu zgodnie z przyjętym harmonogramem prac czuwa indywidualny opiekun, a korzystając z naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może przeglądać codziennie rezultaty pozycjonowania.

Siedziba firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]