Chcesz brać udział w górskich wyprawach? Musisz być dobrze przygotowany!

Szukasz aktualnej oferty gór zimą dla początkujących? Dobrze trafiłeś! Wejdź na www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/.

Uwielbiasz kop adrenaliny oraz ekstremalne dyscypliny sportu? Jeżeli jesteś wymagającym turystą ceniącym bezpieczne i solidnie opracowane wyprawy nadzorowane przez doświadczonych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – także dla średniozaawansowanych uczestników

Exploruj.pl planuje trekkingi, które prowadzą na szczyty prawie każdego kontynentu. Propozycja skierowana jest do pasjonatów górskiej turystyki, zarówno przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych, które cenią aktywne spędzanie urlopu i posiadają umiarkowane doświadczenie w tego typu wyprawach. By wziąć udział w wyprawie niezbędna jest wysoka sprawność fizyczna, a także zadowalający stan zdrowia. Prowadzone przez nas wyprawy w góry można podzielić na trzy warianty o odmiennym stopniu trudności – poziom umiarkowany, trasy wymagające oraz bardzo wymagające. Poziom umiarkowany to trekking dla osób wyróżniających się sprawnością fizyczną, które uczestniczyły już w wyprawach na wierzchołki gór leżących wyżej niż 4000 m nad poziomem morza. Bardzo wysokim stopniem skomplikowania cechują się trasy bardzo wymagające, które rekomenduje się jednostkom o szerokich umiejętnościach i dużej wytrzymałości.

Czemu warto zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają niezapomniane doznania. Umożliwiają zarazem urzeczywistnienie pragnień oraz sprawdzenie się w ciężkich sytuacjach. Exploruj.pl angażuje kompetentnych liderów i przewodników, którzy nie tylko znają specyfikę górskiego krajobrazu, ale też ochoczo dzielą się swoją wiedzą z członkami wyprawy. Są oni także w stanie zmniejszyć ewentualne zagrożenie w ekstremalnych przypadkach. Exploruj.pl oferuje wyprawy m.in. w Alpy, Dolomity czy na pasmo Riła.

Siedziba firmy:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]