Zwiększ terminowość wpłat od klientów – skorzystaj z aplikacji Flobo

W tym miejscu znajdziesz więcej informacji o automatycznej windykacji należności.

Biznesmeni cały czas poszukują narzędzi, które pozwolą im w prosty sposób obniżyć wydatki na działalność, a zarazem ograniczyć czas tracony na wykonywanie pomniejszych procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale także obsługuje windykację nieopłaconych należności.

Automatyczne księgowanie faktur – zasada działania

Automatyczna obsługa należności za pomocą aplikacji Flobo możliwa jest dzięki połączeniu tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz oprogramowaniem fakturowym przedsiębiorstwa. Flobo zbiera informacje o wydanych fakturach, a później nadzoruje czy przyszły przelewy od kontrahentów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, pozwala aplikacji na identyfikację konkretnych płatników, gdyż każdy z nich posiada nadany niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który przelewa należność. Automatyczne księgowanie faktur uwalnia przedsiębiorcę z czasochłonnego obowiązku manualnego księgowania wpłat, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na realizację innych ważnych dla powodzenia firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości spełni oczekiwania nie tylko dużych podmiotów, ale również i tych niewielkich, które każdego miesiąca wystawiają jedynie sto dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną praktyczną funkcją, nadzwyczaj wartościową dla tych właścicieli firm, którzy nieustannie borykają się z unikającymi opłat kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji należności.

Flobo – sprawdź czy wdrożyć ją w Twojej firmie

Nie jesteś pewien czy aplikacja Flobo to odpowiednia usługa dla Twojej firmy? Flobo dostarcza kilka modeli automatyzacji procesów obsługi należności, wśród których odnajdziesz tę, która idealnie zaspokoi Twoje wymagania. Ten robot bez problemu obsługuje przelewy abonamentowe, dlatego doskonale sprawdzi się w szkołach prywatnych lub językowych, innymi słowy wszędzie tam, gdzie opłaca się czesne. Flobo przyda się także hotelom, hostelom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja zaksięguje wpłaty od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i realizowane w uzgodnionych transzach. A co z podmiotami świadczącym rozmaite usługi? Jeśli przedsiębiorstwo za wykonanie usługi wymaga opłaty z góry, Flobo będzie kontrolować wpłaty do klientów i nadawać dalszy bieg wyłącznie opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]