Czego można się nauczyć na kursie digital painting?

digital painting kurs

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która w dzisiejszych czasach zyskuje coraz na popularności i jest szeroko używana m.in. w branży filmowej, reklamowej oraz sektorze gier komputerowych. Chciałbyś rozwinąć się zawodowo albo hobbystycznie? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i poznaj techniki malarstwa cyfrowegopomogą Ci rozwijać koncept wymyślonych światów, tworzyć bajkowe postaci, a także edytować zdjęcia w Photoshopie. Lekcje obejmują też kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – program

Kurs digital painting odbywa się w małych grupach, najwyżej 8-osobowych, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć trwających po trzy godziny zegarowe. Lekcje odbywają się raz na tydzień, a w ich trakcie uczestnicy poznają działanie programów graficznych, podstawy malarstwa, anatomii i proporcji człowieka, uczą się, jak posługiwać się maskami i warstwami, odwzorować światło oraz tworzą koncept postaci. Nauka technik takich jak photobashing i matte painting umożliwiają osiągnięcie spektakularnych rezultatów. Doświadczeni instruktorzy z obszernym portfolio własnych prac na każdym kroku służą fachową radą, wykonują korekty i pomagają uczniom tworzyć zachwycające rysunki cyfrowe.

Kurs digital painting – dla amatorów i przyszłych zawodowców

Kurs digital painting prowadzony jest dla osób, które ukończyły 15 lat. Został przygotowany zarówno z myślą o pasjonatach, pragnących doskonalić posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i kandydatach na studia na Akademiach Sztuk Pięknych oraz osobach myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z filmem, grami komputerowymi, reklamą i animacją.

Siedziba firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]