Właściwe oznakowanie budynków – tabliczki na drzwi

Szukasz tabliczek na drzwi? Sprawdź www.poniedzialek.pl.

W każdym budynku ulokowanych jest wiele przeróżnych sal o większym bądź mniejszym znaczeniu. Sprawne przemieszczanie się po nich – zarówno odwiedzającym, ale też osobom , które są zatrudnione w danym obiekcie – umożliwiają najróżniejsze tabliczki na drzwi. Ich wybór jest obecnie naprawdę szeroki. Jakiego typu tabliczki na drzwi można kupić? Czym charakteryzują się te , które cieszą się największą popularnością?

Tabliczki na drzwi – co można nimi oznakować?

Odpowiednie oznakowanie obiektu ma wpływ na przejrzystość jego funkcjonowania. I nie ma tu znaczenia czy w grę wchodzi biuro, przedszkole, sklep czy urząd – prawidłowe oznaczenie pomieszczeń umożliwia ekspresowe odnalezienie pokoju, który na dany moment nas interesuje. Taka sytuacja ma miejsce na przykład w szpitalu oraz szkole. W przypadku urzędów, banków oraz biur tabliczki na drzwi ułatwią wyszukanie pokoju, w którym służbowe obowiązki realizuje potrzebna nam na dany moment osoba. Szeroko zastosowane są tabliczki na drzwi, w których można swobodnie wymieniać umieszczony na nich opis. Dzięki temu w sytuacji, gdy na przykład w urzędzie dochodzi do odejścia pracownika, dane na tabliczce można bez trudu zmienić. Pozwala to więc oszczędzić niemałą ilość gotówki – nie trzeba bowiem przeznaczać pieniędzy na kupno nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – jakie jeszcze mają zastosowanie?

Z pomocą tabliczek na drzwi można bez trudu rozdzielić miejsca mające charakter ogólnodostępny od tych, które stworzono dla załogi określonej instytucji. Chodzi w tym wypadku o pomieszczenia socjalne, magazyny, toalety dla pracowników oraz wszystkie te sale, do których z jakiegoś powodu osoby postronne nie mogą mieć dostępu. Stosując tabliczki na drzwi, można też oznakować miejsca, w których palenie jest zakazane. Takie tabliczki, które mówią o zakazie palenia, są obecnie ogromnie popularne. Często na tych tabliczkach w miejscu napisu umieszczony jest skreślony symbol papierosa. Dla większości osób przekaz takiego typu znaku jest zatem bardzo czytelny. Wspomnieć należy również, iż tabliczki informacyjne umieszcza się też na drzwiach wejściowych do budynków, które wyposażone są w ułatwienia dla osób , które są niepełnosprawne.

Siedziba firmy:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]